MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/16/2012 06:54:00

Yonca bence senin sahnede onun kulisde olmasi cok guzel sana hayat gelicek can gelicekvseyredenlerden sen o isigi masalina aktaricaksin bak bak pek bi kiskandik ...

Hulya cokk gecmis olsun kuzunu teslim et annene bir gizel dinlen bence bizim yatagimiza ihtiyacimiz var

Sabah erkenden kalktim emir okula kahvalti yapilditam ohh dedim Esim birde kahve yaparmisin dedi hadi onuda yaptim kiz uyurken uyumsk icin deli oluyorum ya illa is cikaracak neyse belki bir 5 dakka kafami yastiga gomerom simdi

10/16/2012 07:01:00

Ya benim kizmi boyle acaba sadece. Ayagimda uyuyordu bu ilk uykusu. Tam yarim saat doldumu once kipirdaniuor. Sonra 2 sn icinde hemen kafasini kaldirip yastiktan oturuyor. Hicmi uyku sersemligi olmaz bunlarda:) biraz daha uyusun diyorum yok. Sabah ve aksamuzeri yarimsar saat. Oglen de zorla 2 saat. 2 yasindaki abisi de 3 saat uyuyor bu da :)

10/16/2012 07:09:00

Günaydın tatlı anneler,

Hülyacım çok geçmiş olsun. Bu annelerimiz olmasa ne yaparmışız biz bilemiyorum. Allah daha sağlıkla birlikte uzun seneler yanımızda olmalarını nasip etsin.

Neşecim allah yardımcıları olsun. Tüm düzenleri bozulmuştur. Çok zor bir durum. Umarım biran önce toparlarlar. Çok geçmiş olsun canım.

Benim de dün morelim bir olaya çok bozuldu ama burada yazmıyım gününüze kötü enerji yaymıyım. Öyle böyle değil çünkü çok kötü. (Benimle ilgili değil, etrafta olan bir olay. ) Allahım gerçekten bizleri ve evlatlarımızı kötülerden korusun. Çünkü biz bir yere kadar koruyabileceğiz.

Yoncam uğramamış umarım halledebiliyordur, sıkıntı yoktur. 

Ayşegülcüm benim, ne olacak bu unutkanlık durumu? Demekki hepimizde var. Artık toparlamak lazım yahu. Süt sağma makinamı evde unutmuşum şimdide :( Allahtan annem yakın kurye gönderdim alıp gelecek. Dikkatli olmalıyım. unutmamalıyım dedikçe daha da unutuyorum.

Annem dün birşey anlatıyor, anlamadım dedim artık sinirlendi bana :)) Git kızım sen doktora git sana vitamin versin dedi. Vallahi acaip birşey oldun sen dedi :( dayanamadı sonra da, kusura bakma dedi :) Doğru söze ne hacet....

Hepinize sıkıntılardan uzak çok güzel birgün diliyorum veeeee öpüyoruuummm....

10/16/2012 07:19:00

Benimki de öyle Duygu, hiç uyumamış gibi açılıyor gözler kocaman kocaman :) alıştık artık biz, kabullenince iyi oluyor. Özde de ayın başından beri desteksiz oturuyor ama ben çok da güvenemiyorum, yine destekliyorum sağdan soldan, bazen kendini arkaya bir savuruyor, Allah korusun yanında olmasam! Oturup etrafı izleyince çok hosuna gidiyor, dünyaya farklı bir açıdan bakmak zevkli olsa gerek :)

Neşecim yaa çok fena insanlar, vicdan merhamet kalmamış, en önemlisi Allahtan korkmuyorlar ki kuldan korksunlar, belki çözümlenir ya hiç umut yokmu

10/16/2012 07:20:00

Banum günaydın tatlım :))

10/16/2012 07:25:00

Günaydınnnn doktorum, Özlemim :)

10/16/2012 08:04:00

Valla Özisim insan musfettesi böyleleri.. Az önce annemle konuştuk daha iyiymis moralleri.. Kendi borcu olan kisileri dolaşıp ödeme yapmaya çalışmış dün. Allah razı olsun hepsi sen bize olan borcunu unut

Biz senin arkandayiz, sakın pes edip bırakma hersey düzelir zamanla diye destek olmuşlar sagolsunlar. Moralleri biraz daha iyiymis suan. Ama nolursa olsun sıfırdan başlamak hic kolay degil.. Allah büyük ama.. Yanında çalışanlarda zor durumda kaldi yakınım kadar :( onca insan ekmek götürüyordu evine.

Allah böyle kötü niyetlilere fırsat vermesin. Sadece öbür dünya da degil bu dünyada da versin cezalarını :/

10/16/2012 08:05:00

herkese çok teşekkür ederim sağolun arkadaşlarım
annem çınarla ilgileniyor sağolsun.bende dinleniyorum.kv lerde öğlen defneyi biz alalım özledik dediler.oleyyy dedim:)) tabi içimden:))
banucum ne oldu ya?gerçi herşeyde anlatılmıyor dimi burda?bende geçen birşey duydum.kaç gün üzüldüm.allah evlatlarımızı böyle hasta ruhlu manyaklardan korusun.hep iyilerle karşılaştırsın
neşecim sizin olaya da üzüldüm ama haram mal bu inşallah bir yerden çıkar.nasıl alıyor insanların vicdanları anlamıyorum

10/16/2012 08:13:00

Evet Hülyacım yaa, çok can sıkıcı o yüzden yazmadım. İyi bari dinlen iyice. Bu uyuz hastalık istirahat etmeden geçmiyor....

Amin Neşecik, biran önce toparlamaları dileğiyle.

10/16/2012 08:19:00

Âmin Banusum sagol :).. Hulya senin kv Doruğu da özlemiş olabilirler miiiiii :) iki gündür cok zorluyor beni bu velet yine

Keske beninde annem yakınımda olsa :// :((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...