MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/16/2012 08:29:00

hahaa neşecim:)) bal annesi o bildiğin bal niye böyle diyorsun?:)))

10/16/2012 08:31:00

Günaydın kızlaar,

Neşecim şimdi gördüm, çok üzüldüm.. ama malesef ticaret hayatında bu tip şerrefsizler çok.. Allah sağlık versin, en önemlisi o. bu durumlarda pek sağlıkta kalmıyor insanda ama, işte... Yanlarına kalmaz zaten, muhakkak çıkar bi yerlerinden..

Benimde keyfim fazlasıyla kaçık, 5karış suratla dolanıyorum evde.. Dün sevgili fotocu arkadaşımdan bir kazık yedim. Beni heveslendirdi kına için, çekime geliriz öyle olur böyle olur diye,ama dün onlardaydık, ben hevesli hevesli anlatırken ben gelemem dedi. kasım sonuna kadar doluymuş... :( Ve bazı birkaç durum daha sezdim moralim bozuldu, hala daha kırık, üzgün ve gerginim :(

Of ya, valla düşünüyorum da bazen aptallıkta sınır tanımıyorum ya.. çok mu fazla güveniyorum insanlara anlamıyorum ki. 

10/16/2012 08:48:00

Canım Ayçicim hoşgeldin. Benim de senden kalır yanım yok. Hemen güvenirim. Herkes iyidir benim için. Biraz açık kapı bırakmam. Ama bundan sonra temkinli olmaya karar verdim, kazık yiye yiye :)

Üzülme lütfen. Sizde çekersiniz Masal kızın resimlerini. Maksat hatıra olsun, o güne dair onun için yaptıklarını görsün, dimi tatlı anne. biz senin hep pozitifliğine ve enerjine alışığız. Hadi topla kendini güzel Ayçicim..

10/16/2012 09:01:00

Yaaa aman aycimm ya bosveeeerrrrr... Banununda dediği gibi daha güzel pozlar çekersiniz siz.. Var böyle insanlar iste hayatta.. Bana bir arkadasım hep suni söylerdi - yüzüne baktığın her insanı kendin gibi sanma!!! Dogru ama elden ne gelir.. İcimizde fesatlik tasimayinca böyle yiyoruz kazıkları :) ama bende daha temkinli olmaya çalışıyorum artık.. Eskiden hic düşünmeden herzaman coookk fedakar davranırdim ama kendi isimi kendim halleder kimseden yardım göremezdim. Elbette sürekli karşılık beklemekte dogru degil bana göre ama en azından artık bazı kisilere yapıyorum fedakarlığı :/ karşılık beklemeden elbette :)) amaann neyse kocamda kızar benim bu yumuşak tarafıma bazen ama napim

O yüzden uzme sende kendini.. Benimde çevremde oldu zaman zaman çevremde böyle insanlar.. Ama sunu cok iyi öğrendim ki herkesin her zaman kazık atma ihtimali vardır bu hayatta :) bunu unutmamak lazım :/

10/16/2012 09:02:00

Takma kafana Ayşegül, ben de güvenirim herkesi kendim gibi sanırım ama büyüdükçe öğreniyor insan maalesef :(

10/16/2012 09:04:00

http://instagr.am/p/Q1lpHYoRAt/

An itibariyle ders çalışmaya çalışan annesini alıkoyan ve kitaplarına saldıran Özde :) nasıl anlıyorum okuduğumu, nasıl konsantre oluyorum, su gibi çalışıyorum :p

10/16/2012 09:05:00

Hulyaaaaaa evet bal ama valla bazen balım fazlasi insanın dilini yakar ya :))) bizimki de o hesap :))

10/16/2012 09:07:00

hahaaa yerim ben bu mavişi özlemcim totodan ısırırım ya:))
ayşegül olsun canım siz daha güzellerini çekersiniz eminim

10/16/2012 09:11:00

Amaniiinnnn kızın niyeti belli :)) annenin yerinde gözü var :))) kuzu bu kuzu mavis kuzu

10/16/2012 09:22:00

http://instagr.am/p/Q1oC4Ag0M_/

Buda anneye yuz vermeyen isyankar Doruk.. Resimde belli olmuyorr amaa bu sırada çığlık çığlığa bağırıyor hatta hala bağırıyor :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...