MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/16/2012 09:29:00

Haklısınız kızlar, takmamam lazım. Tek derdim foto değil, foto kolay iş. Ama güvendiğim insanda bana böyle yapınca hakikaten çok üzüldüm :( tüm keyfim kaçık işte. 

Aman yalabbimmmmmmmmmmm, Özdee bu ne hal :)) Bak sizinki kitap tepesinde, bizimki de klavye mouse.. 2 klavye koyduk önüne bizim klavyeleri bıraksın diye :)) MEsleklerimizi alcaklar herhalde elimizden :)) 

Aaaaaayrıcaaaa, Doruk paşanın da Özde prensesin de saçlarına kurban olayım benn :D (bende de resmen saç takıntısı var) Bizim kızın saçları çok dökülüyor yaw :( 

10/16/2012 09:36:00

Çıkacak annesi nasıl olsa.. Hem daha sağlam çıkacak.. Bizim de biraz var dökülme ama :/

10/16/2012 09:47:00

çıksın valla, toka takmak istiyorummmmmmmm :)))

Ay Masal çok alem yaa :) kalkıyo koltuk kenarına, başlıyor ıh ıh demeye, kakasını yapıyor :) sonra hafif bi çömeliyor, kalkıyor yine devam ediyor :))) altını alayım diye garip sesler çıkarıyor, yok almazsam yanıma geliyor emekliyip :)))) 

10/16/2012 09:58:00

Kız ben seni yerimmmm, boncuk seni boncuuukkkk :)))

10/16/2012 09:58:00

Maşallah tabiki :)

10/16/2012 10:47:00

Neşeee senin bu oğlun git gide daha yakışıklı oluyor, daha önce söylemişmiydim :) böyle omuzlarında uzun saçlı erkek bebeklere bayılırımmm, öperimmm, maşallahhh...

Ayşegül valla Masal gerçekten çok hızlı, koltuğa tutunup kalkabiliyor olması, çömelip kalkabilmesi falan, çok erken bunlar için, 41 kere MAŞALLAH kızıma benim :) evde minicik dolaşıp duran birşey, çok komik ama dimi, böcük bu böcüüükkk :))
Özde'nin eline salatalık verdim az önce, karşısında oturdum tabi, iyiki de oturmuşum, kemirirken bir güzel kopardı, hemen aldım ağzından kopan parçayı, ama bir sinirlendi aldım diye, illa istiyor salatalığı, faydalı birşey olsa iter eliyle cadı :) arkanı dönmeye gelmiyor valla çok dikkat etmeli çok... 

10/16/2012 10:56:00

Ya sorma valla Özlem' cim, pire gibi birde. İri bir bebekte değil, iri olsa göz doldurcak.. minicik bişiy, kapılardaki eşiklerden de geçiyor, yatak odamda aynamın önünde bir yükseklik var oraya çıkıp oturuyor aynada kendi kendine kikirdiyor.. 

Geçenlerde banyoda dişlerimi fırçalıyordum, arkamdan girmiş banyoya klozete tırmanmış, hiiç farketmedim. baktım arkadan sesler geliyo hırslandı, Allah dedim tamam artık buraya da ulaştık...

Şuan da Masal' da da salatalık var. gıcırr gıcırrr diş kaşıyor :))

10/16/2012 11:31:00

Ben de okul açıldı acilali tek iş yapamadım. Oturunca başına benden önce atiliyor. Teftiş yılı diyor idare bende tık yok. :)) Begümu verecem bakanlık müfettişlerinin kucağına iste tüm planlar burada diyecem :))

10/16/2012 11:33:00

Çok hareketli ne yapacağız böyle bilmiyorum. Korkuyu da bilmiyor. Kalkiyor ayağa bırakıyor elleri sonra 3-5 saniye durup geri geri düşüyor. Her yere tırmanıyor korkuyorum dusecek diye :/

10/16/2012 11:59:00

Yahu gerçekten maşallah Masal'a. Aman sus valla Ayşegülcüm, nazar değecek. Benimki yeni yeni kıçını kaldırmaya başladı, tembeeelllll diyorum ben ona. Hiç anasına çekmemiş, kime çekmiş acaba ):)) Tabiki babasınaaaa :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...