MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/16/2012 12:01:00

Arkadaşlar mama sandalyesi alan var mı? Oturmaya başladıktan sonra mama sandalyesi kullanabiliriz değil mi? Alanlar ne marka aldı, memnunler mı?

10/16/2012 12:31:00

10/16/2012 12:50:00

Banu benımkı kraft hero. Oglumda almıstım. Şimdi ikisi birlikte kullanıyor. Diğerlerinden iyi yanı oturma yeri derin degil. Yanı cocuk oturdugunda tepsisi bel hizasında kalıyor. Diğerlerinde cocuk gomuluyor içine sıkılıyor. Dezavantajı trpsiyi yıkamak için tamamını cıkarCaksın

10/16/2012 13:06:00

Hımmm teşekkürler Duygucum, bakıcam şimdi.

10/16/2012 14:46:00

Selaaammmm... Özis im teşekkürler :) Yakışıklı olduğu kadar zor bir erkek olacak sanırım ( babası gibi ) :))))) aysegul masallahnde otur aşağı. En cok annelerin nazarı değermiş :) haberin ola. Banucum bizimkide tembel :)) gerçi sürekli ayakta durmak yani ayaklarının üzerine basmak ve oturmak istegi içerisinde :)) ama bakalım sonumuz nolacak ben hala oturtmuyorum :/ kucagimda ayaklarını basıyor çünkü onu havada tutacak kol kalmadı bende :) arada oturma konusunda provalarda yapıyoruz ufak ufak tabii... Bizim oğlanın en cok çalışan kısmı çenesi...ya bağırır ya ağlar ya kendi kendine konuşur :))) ama hic sessiz kalmaz.. Umarım ılerde cok konuşan biri olmaz.. Erkeğin cok konuşanı da iyi değildir yani :)))

Mama sandalyesi konusunda en ikea diyorum hep. Artık dışarıda restoranlarda da olan klasik krem rengi plastik olanların yanında değişik daha kaliteli bir model daha çıkarmış.. Çıkarmış diyorum çünkü ben daha önce görmemiştim. O klasik olanlar 50 tl civarında iken bu yeni dediğim 150 tl civarında fiyatı.. Ben onlardan alırım demiştim hep.. Taaakiiii İstanbul'daki halam yine torununun mama sandalyesini verene kadar :))) annemler hafta sonu İstanbuldaydi halamlarda. Kenara ayırmışlar akıllarına gelince bana vermek icin annemler gelince atmışlar arabaya.. Ne markadir nasıldır bilemiyorum ama artık ayrıca almam herhalde. İkeaninkilerin en büyük avantajı plastik olusu yani yıkamaya son derecee elverişli. İlave minderi var bu plastik sandalyelerinnokur ya minderleri hani oturma yerlerine bağlanır. Aynı onlar gibi poposunun altına ve yanlara dogru gelen bir minderi var ki oda rahatça yikanabilir :)) amann cok yazdım galibba

10/16/2012 16:52:00

http://www.hepsiburada.com/liste/prego-3025-olimpia-mama-sandalyesi-yesil/productDetails.aspx?productId=ailedalpa1035&categoryId=60000516

ins doğru kopyalanmış olacagimi umuyorum. :) Ben bi mağazadan aldım yeşil renkli benimki. Hepsine oturttuk magazadakilerin bunu rahat gördük bunu aldık. 3 ay oldu ve çok memnunuz. Fiyatı da uygun tavsiye ederim :)

10/16/2012 16:53:00

http://www.hepsiburada.com/liste/prego-3025-olimpia-mama-sandalyesi-yesil/productDetails.aspx?productId=ailedalpa1035&categoryId=60000516

ins doğru kopyalanmış olacagimi umuyorum. :) Ben bi mağazadan aldım yeşil renkli benimki. Hepsine oturttuk magazadakilerin bunu rahat gördük bunu aldık. 3 ay oldu ve çok memnunuz. Fiyatı da uygun tavsiye ederim :)

10/16/2012 23:08:00

Kızlar Merhaba:) Bitik haldeyim yorgunluktan... Yarın evde çok iş var dağınıklığı anlatmam mümkün değil... Beni merak etmişsinizdir diye geceden ses vereyim dedim. Zira yarın belki uğrayamam. Ne güzel şeyler yazmışsınız sahnede olmakla ilgili hele drcuğumun yazdıkları... Kim çocuğunun kahramanı olmak istemez ki? Elbet ben de Masal beni sahnede izlesin gurur duysun çok isterim. Ancak tiyatro binaların bizim girip çıktığımız alanları çocuklar için hiç uygun değil. Sahne tozu dediğimiz şey gerçekten tozdur. Sahne tozu yutmak deyimi mecazi gibi görünse de bir tarafıyla da ciddi bir gerçeği yansıtır. Tiyatro  baya baya tozlu bir yerdir. İki gündür çocuğu korumak için canımız çıkıyor. Çalıştığımız sahnede dekorların arkasında altını değiştiriyorum, sahne havasız, saatlerce içerideyiz, spotlar tepemiz de ve verdiği ısı ve ışık buna alışık olmayan bir yetişkini bile hayli rahatsız edebilir. Herkes çocuğu sevmek istiyor, ama herkes deli gibi sigara içiyor ve herkese elinizi yıkayın yapamıyorsunuz. Ha bire çocuğu kaçırıyorsunuz... Niye herkes bu küçücük bebeleri 'bırgalamak' ister? Bir yandan da çalışmaya çalışıyorum. Zordu ve fekat Masal büyük bir olgunlukla bize yardımcı oldu. Dayandı çocuk resmen... Babası da bende öyle üzülüyoruz ki... Eziyet mi ediyoruz bu çocuğa biz diye... Ama şartlarımız bu maalesef... İşte bu sebeplerle hiç istemezdim kulise girsin çocuğum. Hem de bu kadar erken... İlerde bütün bunları anlatıp fotoğraflarını gösterdiğimiz de hoşuna gidecektir mutlaka... Ama hasta eder miyiz, perişan olur mu yavrum diye duyduğumuz endişe bizi iki kat yordu. M asal deniz de yoruldu arkadaşlar, son saatler çok sıkıldı çocuk, eve gelince de hemen banyo yaptırdık hep, bayıldı kaldı yavrucak. Neyse önümüz deki hafta pazartesiye kadar çalışmıyoruz.:)) Biraz dinlendireyim kuzuyu:)) Geçmişi şöyle bir okudum ama yorum yapamayacağım gözlerim kapanıyor...:(( Yarın muhabbete katılmaya çalışacağım... İyi uykular hepinize...................................

10/17/2012 05:58:00

Günaydın herkese.. Yoncam cok sevindim güzel sekilde atlatmaniza.. Koruyamadik diye de düşünüp üzmeyin kendinizi birseycik olmaz Allah'ın izniyle.. Simdi dinlenin güzel güzel bu hafta..

Gece bir dunyaaa kalktım yine :( yine sersem gibiyim aksi gibi de bugün dünya kadar isim var.. Evi toparlamam lazım valiz hazırlamam lazım çünkü Bursa'ya tarım gidiyorum.. Sonerin cuma cumartesi istanbulda olması gerekiyormuş. O taraf gitmisken sizi de Bursa'ya bırakayım Doruk ananeyle hasret gidersin dedi.. Böyle bir teklife de hayir diyemedim tabii... Valiz ve yanıma alacağım herseyi bugün, aksam halletmem lazım. Yarın son ana bırakamam zor oluyor Doruk durmayinca.

Sipaaa yaa.. Kucağımda emziriyorum arada bırakıyor tv ye donüyor power turk açık :) klipleri izliyor sonra dönüp tekrar emmeye devam ediyor.. Tam keyif yanii,. Bir yandan da alttan pirt pirt dolduruyor :))

aaa aklıma gelmişken bizimkinin kakası mukuslu son zamanlarda. Ben hep telefondan girdiğim icin bakamadım bir türlü :/ mukuslu olunca bisey mı oluyordu?? Öyle sumuksu olunca :/ rengide koyulasti ama o Demir damlası yüzünden büyük ihtimal. Ay bı deyiverin bana bisey oluyormuydu bu mukuslu olunca tamam mı.. Hadi öptüm sizi..

Gun uzun gelirim yine.. Muhabbeti kaçırırsam bı caldiriverin de geleyim emi.. Byee

10/17/2012 06:44:00

Neşemmmm günaydın, öncelikle hemen sana cevap yazayım. Benim kızında öyle. Hatta yeşle döndü. Verdiğimiz ferrum dan kaynaklanıyor. Biraz araştırdım demir içeren besinlere başladığında da böyle olurmuş kakası. Korkma Neşem. Ama yine de doktoruna sorarsın. Sana şimdiden kolay gelsin canım. Güzel günler sizi bekliyor. Anneciğinin yanına gidiyorsun:) Hem biraz dinlendirir anneciğin seni...

Yoncam canım benim hepimiz bebeklerimiz için farklı sebeplerden dolayı endişeleniyoruz. Ne kadar birbirimize üzülme desekte olmuyor işte. O kadar küçük ve savunmasızlar ki birşey olacak diye ödümüz kopuyor. Ama yaptığımız herşeyi onların iyiliği için yapıyoruz. Ne güzel demişsin, bizim şartlarımız bu maalesef diye:( bende bebeğimi o kadar küçükken bırakmak istemezdim ama bizim de şartlarımız bu maalesef :( Ama dediğin gibi olacak, ileride  resimlere baktığında mutlu olacak. Hele seni sahnede izlediğinde allahhhhh ne kadar güzel bir duygu senin için...  Çok güzel bir mesleğin var bence. Hemde sevdiğin yapmak istediğin bir mesleğin. Çoğu kimse yaptığı işte mutsuz, başta ben:) O yüzden ne yapıyoruzzzz iyi taraflarına bakmaya çalışıyoruz.... Allah seninde, eşinin de bebeğinin de yardımcısı olsun canım.

İkea'nın mama sandalyelerine de baktım. Babamız gelsin birlikte bakacağız. Handecim senin verdiğin linke de baktım. Güzele benziyor. Hepsini araştırıp bakacağım.

Hepinize çok güzel birgün diliyorum ve öpüyorum.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...