MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

09/19/2012 15:09:00

ha pardon hatlar karıştı onun branşı da iyiymiş ama aile boyu dr sunuz ne güzel.farklı uzmanlıklarda iyi olmuş

09/19/2012 15:13:00

Bu arada eltim radyolog (şimdilik asistan), abimin eşi göğüs hastalıkları uzmanı, ama bunun yanında her telden var bizim ailede, subaydan tut mühendise öğretmene kadar :))

09/19/2012 15:16:00

vuhuu süpersiniz.eşimin ailesinde başka dr yok.bizim taraftada bir tek kuzenim dr o da psiyatrist eşimin uzmanlıktan arkadaşı

09/19/2012 16:11:00

Hülyacım siz de pek ruhani bir ailesiniz :))

Neclacım kilo alımı 3. aydan sonra ilk aylara göre daha iyi gitti, hayata 3 persentilin altında başladık, ilk ay sadece 500 gr aldık, şimdi 25-50 persentile ulaştık çok şükür, yarın 6 aylık oluyoruz, tartılıp bakıcaz bakalım ne alemdeyiz, boy 70 cm ama kiloya yarın bakacağım :)) gerçekten çok zor, üstüne gittikçe inatlaşır alışkanlık haline getirir diye korkuyorum ama ister istemez zorluyorum galiba :(( benim ailem tam tersi, istediği kadar yesin bırak zorlama diyorlar özellikle de babamız ama benim üzüldüğümü görünce onlar da üzülüyorlar, benim kendime gelip önce kendime çeki düzen vermem gerekli sanırsam...
Süedanın memeyle ilişkisine çok sevindim, böyle devam eder inşallah, fantomalta devammı, kilo alımı hızlandı herhalde?

09/19/2012 16:18:00

özlemim deli demek istedin herhalde:)))

ya çınarın kilosunu bir söylesem döversiniz beni diye korkuyorum.ama kilo da iiyi birşey değilki kucakta taşınmıyor sıpa

09/19/2012 16:26:00

delüüüü :)) ruhani filozof Hülya ve tombalak oğlu Çınar ;) dur tahmin edeyim, 9 kg oldumu tosunum

09/19/2012 16:29:00

şu ishal beslenme problemlerinizi bir aşın, allerji karmaşası bir yoluna girsin, boyu da hızla uzar Necla, ayrıca boyu çok kısa değil, 50 persentil

09/19/2012 16:29:00

bugün tarttım ikisinide defne 13 kilo oğlan 9200
obez falan olacak diye tırsıyorum

09/19/2012 16:32:00

neclacım defnede delirirdim bende niye kilo almıyor diye
şimdide çınar az emsin çabalıyorum ama kendi isteğiyle bırakmazsa memeyi alamıyorum ağzından resmen ineğe döndüm

09/19/2012 16:33:00

canı içinde olsun der ya büyükler cidden doğru canım sağlıklı olsunlarda gerisi boş

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...