MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/17/2012 10:55:00

merhaba canlar...

Yoncacım çok haklısın canım, o toz gerçek toz tahmin edebiliyorum, nemli ahşap kokusu içinde buğulu dumanlı bir mekan, sigara dumanı ve toz birbirine karışmış :( ama evde uygun ortam sağlamadıktan sonra dışarda heryerde var o sigara dumanı ve toz, yani açık havada bile olsa, o kokuyu almasak da var yani, ne yapacaksın, bu dünyada doğduysak alışacağız yaşamaya da, Masal da daha dayanıklı daha sağlam bünyeli olur belki bu sayede, mümkün olduğunca koruyacağınıza eminim, haftada 1-2 günden birşey olmaz canım, takma bu kadar...
Neşecim kolay gelsin şekerim, bir güzel stres atarsın inşallah Bursada...
Banuşum ne güzel demişsin, ne yapıyoruuuzzz, herşeyin iyi taraflarını bulmaya ve o taraflarda mutlu olmaya çalışıyoruuuzzz ;))

10/17/2012 11:01:00

merhaba herkese
ben hala hastayım.defneden bana bende çınara geçti malesef.o da dünden beri sümüklü geziyor:((

10/17/2012 11:05:00

Hülyacım tam da şimdi sana mesaj atacaktım, nasılsınız diye :( uff şu bir iki günü de atlatırsanız tamamen geçer inşallah, iyi bak kendine ve bebelere, önce kendine iyi bak ki yavruşları da çarçabuk iyileştirebilesin

10/17/2012 11:08:00

sağol özlemcim.3 ümüz hastayız.koca sağlam bir tek.serviste salgın varmış ona da bulaşması an meselesi

10/17/2012 11:33:00

Geçmiş olsun hulya_anne. İns kolay anlatırsınız :(

10/17/2012 11:34:00

Merhaba güzel anneler, neredesiniz yahu :) Hülyacım geçmiş . Ne uyuz bir hastalı bu yaa. Şimdide benim babam ve ablam hasta. Bizde annemlerde kalıyoruz ya, ödümüz kopuyor Durucuğa geçecek diye.

Benim kızımın da kuşunda :) ufak ıfak kırmızı kızarık şeyler çıktı. Doktorunu aradım Travocort verdi. Mantar olma ihtimali fazla dedi. Yahu ıslak mendil çok mecbur kalmadıkça kullanmıyorum. Pamuklu su ile temizliyoruz nasıl oldu anlamadım. Umarım biran önce geçer kuzumun kuşu :((

10/17/2012 11:38:00

Özlemcim benim, yeni profil resminiz ne kadar güzel :)) Elbisesini yerim ben Özdeciğin. Benim yerime öp lütfen.

10/17/2012 12:21:00

banucum çok geçmiş olsun duruya.hemen iyileşsin inşallah
emir melek çok sağol canım çabucak iyileşiriz inşallah

10/17/2012 12:32:00

Merhabalar

Gecmişi okudum da oncelikle şu emekleyen masala bir maşallah diyeyim dedim.

Durunun emeklemeye hic niyeti hok.hoş ben de emeklemeden ayaklanmişim direk. Bir haftadir desteksiz oturuyor maşallah.oyalansin diye mikady nin aktivite merkezini aldik cok sevdi. Alt kismi hoppala şeklinde ama bizimki hic ziplamiyo.

mama sandalhesi sorulmuş biz chicco poly kullaniyoruz. Kuzeninden kaldi kizima yoksa ben o parayi verip almazdim acikcasi. Yatar pozisypnu var da kim bebegi muşambanin ustunde uyutur ki...

Bir de bizim dr 6.ay kontrolunde rutin olarak kan idrar tahlili yaptiriyomuş. Gecen hafta yaptirdik idrarda lokpsit 5-6 cikti bu hafta telrar istedi ama kiz bebekte idrar almak cok zor 3 gun ugrastim gecdn hafta Acaba kolay bir yolunu bilen var mi? O poşet kayiyo yapişmiyo butun idrar boşa gidiyo falan...

10/17/2012 12:33:00

Bu arada telden girdigim icin yazim hatalarim olmuş. Affola...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...