MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/17/2012 17:22:00

Ben daha valiz falan hazirlayamadim yaaaa :(( bu gece uzun olacak besbelli :))

10/17/2012 18:30:00

Emir de alyada uyumuyor resmen huni takip dolasicam yaaa ne sülüman nede kuzey hepsi yalan oldular yine

10/18/2012 06:31:00

Helloooooo, yahu nerdesiniiiiizzzzzz .... 

Adel'in ve Rüzgar'ın güzel annesi nerdesin, hiç uğramaz oldun. İyi misin? Zeynepcim, Ayçicim ses verin.

Bakın ana sayfada diğer 2012 anneleri grubu hep üste geçmeye başladıııı :))) Hadi gelinnn gariiii.

Neşem durum bildir, hazırladın mı canım valizlerini... Doruk pasayı ne yapmıssın sen öyle :) Çok tatlı maşallah, totosundan ısır benim için :))

Umarım hepiniz iyisinizdir bir sıkıntı yoktur. Öpüyorum siziiiii.

Not: Bugün Perşembe yarın Cuma ve bennnnn kızımlayımmmmm :) O yüzden bu kadar enerjikim :))

10/18/2012 06:32:00

Yephek tavsiyen için çok teşekkürler. Sanırım bende Chicco alacağım. En iyisi o gibi duruyor. Yada İkea'nın yeni çıkan mama sandaalyesine bakacağım.

10/18/2012 06:40:00

günaydın herkese
banucum hadi gözün aydın 3 gün berabersin kızınla
çınar hasta ben düzelemedim defne fena değil.işte haberler böyle sabah sabah kocaya da gıcık oldum zaten.pek bir uyuzum yani bugün:))

10/18/2012 07:16:00

Günaydın Hülyacım,

:((( Uzun sürdü be canım. Yanında anneciğin var dimi? Yalnız zor olur hastayken iki çocukla uğraşmak. Kocalara uyuz olunur, sevilir, tekrar uyuz olunur:)) Böyle geçer gider :) 

10/18/2012 08:09:00

Siz gelmezseniz bende diğer gruplara salça olurum işte :)) Yazdıkları biizmkilerle ne kadar aynıııı, biraz okudum da. Oda heyecanı, bebişlerin kıyafetleri, pijama seçimi :) Hatırladınız mı :)) Ne güzeldi değil mi :))

10/18/2012 08:50:00

Yettim Banusum yettim :)) benim valiz yeni hazırlandı ama hala eksikler var :)) ve birde Doruğun valizi var :)) dün aksam valiz isine girisemedim anca bugün halledicem.. Ama

Tabi Doruk uyuduğu zamanlarda yapabiliyorum sadece dolayısıyla yavaş ilerliyor :)) sagolsun pek uyumuyor paşam :)) Hulya ya hala devam ediyormu?? Gecmis olsun tekrar. Zor cidden cocuklarda hasta olunca. İlaçla 1 hafta ilacsiz 7 gun mü derlerdi bı meret icin :/

Sahii yaa uzun zamandır kayıplar var.. Necla, Hande, Duygular, Ozlem, AyCii hepiniz nerdesiniz... Daha kimler gelmedi uzun zamandır yaa kafam durdu bı an

10/18/2012 09:04:00

hello yeniden
anam biri daha terkediyorbayramda ankarayı:))
banucum valla evde sırayla hastalık yokladığından mevzu biraz uzuyor bizde:)) ya babamız hastaneden yada defne kreşten taşıyor tüm hastalıkları

10/18/2012 09:22:00

Neşem allah yardımcın olsun canım. Az kaldı, anneciğin dinlendirecek seni.

Haklısın Handecik, hastaneler tam yeri tabiki mikrobun:(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...