MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/18/2012 17:28:00

Bizimki de 350 gr çıktığında 3 günlük vaktimiz vardı Bursa'da. 3 gun sonunda gelin 60 gr almışsa sorun olmaz demişti.. :)) alamadığı icinde ek gıda ve mamaya başlatmaya karar vermişti.. Cidden hepsi ayrı telden :)) Dr cum Özis im seni tenzih eder ne kadar coookkk sevdiğimi hatırlatırım :)

10/18/2012 17:30:00

Benim oğlan 4. Ay kontrolünde 8 kg idi.. Boy da 63 cm.. Bizim ilk 3 ay hep baya onden onden gittik.. Kiz bebeğe göre seninkininde masallahi var ama pinar.. Hulya senin tosuna da maşallah dısında söyleyecek bisey bulamıyorum :))

10/18/2012 17:31:00

neşem bende bizim evin doktoruna gıcığım bugün
defneyi uyutuyor beyimiz şu anda

10/18/2012 17:40:00

Hülya çım öncelikle sana geçmişler olsun, umarım daha iyisindir. Telefondan yazıyorum ay çok gıcık:( klavye seviyorum ben. Masalda kuala gibi omzunda uyuyor. Kımıldamak ne mümkün! Yatağına yatırımcı 15 dak sonra cıyak. Bari omzunda uyusun dedim ama tutuldum. Masalını gün aile hekimliğinde tarttılar. 5400 olmuş. 1 kilo 100 gr kadar almış yarın 3. Ayı doluyor. Boyuda. 61 cm. Tosun olduğu söylenemez ama iyidir herhalde... Kendi DR U 4. ayda görecek. Ay sinir bu telefon...

10/18/2012 17:43:00

Bu arada herkesi şahane uykular, kolaylıklar, yarayan sütler mamalar dilerim...

10/18/2012 17:50:00

Kızlar şimdi evde değilim, hızlıca okudum kilo meselelerini. Valla ben bu konuda pek yorum yapmasam, yani doktor olarak ayrı anne olarak ayrı düşünüyorum maalesef, zira bugün kızı tartıp 1 ayda 300 gr aldığını görünce deli oldum resmen :( hiçbir zaman ortalama persentili yakalayamayan bir bebem var benim, sizinkiler gibi tosun olsa takmazdım ama offf offffff, kafayı yemezsem iyi :((

10/18/2012 17:55:00

güncellemeye yazdım ama buraya yazmayı unuttum.çınarı öğlen yatırdım.yarım ssat sonra bir kalktı.boğazı tıkanmış afedersiniz balgam resmen.aldım dr a götürdüm.muayene ederken bir güzel kustu biraz rahatladı.neyseki önemli birşey yokmuş.2 saatte bir burnunu aspire et dedi
benim kocaya ne demeli.niye götürdün kafana göre?benim neden aramadın diye söylenmeye başlayınca.bende sinirlendim.söyledim söyleyeceğimi.şimdi konuşmuyoruz

10/18/2012 17:56:00

hoşgeldin özlemim.inan varya yaşadıkların aynı defneyi anımsatıyor bana.gram sayardık resmen.düşün o kadar manyaklaşmıştım ki artık.eve bebek tartısı almıştım

10/18/2012 18:12:00

Hakilkaten 4. Ayda bir duraklama mı oluyor acaba gerçekten? Bi de bizim drumuz su bile vermedi, eskiler anneler teyzeler KV vesair şaşırıyor bu duruma... 6. Aydan önce ek gıdaya zorunlu olmadan geçen varmı aramızda?

10/18/2012 18:58:00

Kızlar yollardayiz.. Zaman zaman 3G den edge e donüyor yavastan geliyorum bende :)) İnegöl'e geldik cok sukur. Kaldi 40 km gibi bisey.. Yoncam genel bir durummu bı duraklama bilemiyorum ama hareketlendikleri icin böyle birsey yaşanıyor olsa gerek :) bizim oğlan bu ay öncekine göre daha şa haraketli.. Telefondan girmek iyidir bee.. Ben alıştım 2 parmak telefona pc ye geçince afalliyorim artık ;)) yerim senin omzunda uyuyan kızını ayrıca. İsir totosunu benim icin nolur :) senin minnosun da kilosu gayet güzel bence :) su meselesine gelince.. Genelde benimse çevremdeki insanlar temmuz Ağustos cok sıcak su versene diyip durdu hep. Ama sadee anne şutu alan bebeklere verilmiyormuş pek. Bizim doktorumuz da vermedi normaldeZ sadece bı ay cok kilo aldı diye biraz engellemek adına azar azar verin midede yer tutsun süt alımı biraz azalsın demişti o kadar. Ben su an vermiyorum yine meseela kilo alımı düştü diye. Ama ek gıdaya başlayınca kesin veriliyor..

Hulya cookk gecmis olsun kuzuya yaa.. Kıyamam o minnacik bedenleri nasılda kaldırıyor bu hastalıkları..

Dr cum uzme sen kendini.. Senin minnak ta hareketli maşallah.. Bizim ekibin narin prensesi o ;) kiyamam ben kuzuma.. Bir gun bir açılacak iştahı sen bile inanamayacaksin bak gor ;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...