MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/18/2012 20:40:00

Neşecim iyi yolculuklar hayatım. Benimki bugün kucaktan düşmedi. Bende tiyatrodahırpalandı bu çocuk çıkartılan açık diye karar vermiştim:) Ses etmiyorum. Şimdi göğsümde dik bir biçimde uyuyor, kaçadık omzunda, toto zorda kafasından öpüpkokluyorum senin içinde... Babamız işte ana kız koklaşıyoruz işte:). Sende DOruğu ye benim için, güzel bakışla paşam o benim oyyyy...

Havalar soğuyacak yakında ben hergün çıkartıyorum Masalı dışarı... Öyle iyi geliyorki ikimize de kışın napıcaz bilemiyorum... Of sol kol iptal bende yine:)

10/18/2012 20:45:00

Çıkartılan ne ya:( Şımartıcam yazmak istemiş idim. Klavye candır!!! :)

10/19/2012 10:19:00

kimsecikler gelmemiş bugün
hülya ana delirdi bugün.sabahın köründe çınarla çıktık dışarı.hala geziyoruz.valla çocuğum evde sıkılırmış.dışarda bildiğin meleğe dönüştü.defneyi kreşten anneannesi aldı.onunda keyfi yerindeymiş.
kocaya hala küsüm hatta gıcığım:))

10/19/2012 12:40:00

Selam kızlaaaar, geçmişe bakamadımm. Herkesler iyidir umarım, uğrayamadım ne zamandır. 

10/21/2012 18:01:00

Ama niye kimseler yoookkk iki gündür.. Hadi ben Bursa'ya geldim biraz yogun geçiyor günler o yüzden gelemiyorum ama bu koskoca ekip nerelerde yahuu.. Herkes bayram telaşına mı düştü yoksa

bugün benim oglusum 5 aylık oldu :)) kocaman oldu sipam :) yarında rota aşısının 2. Dozu var. Ama hala doktoruna mı gitsem yoksa saglık ocağında mo halletsem bilemiyorum ;)) suan en cok merak ettigim ne kadar kilo aldığı ve boyu :)) neyse oglus uyudu ben buralardayim.. Gelen olursa ses versin hemencik gelirim :))

10/21/2012 18:59:00

Yarin benim kiz da 5 aylik olucak :)) biz yaptirdik asiyi saglik ovaginda da olabilir agizdan damla gibi sadece ishal yapabilir dedi cok sukur oda olmadi

Ve evet herkez nerede ???

10/21/2012 19:00:00

Nede yoksa baska baslik falan acildida bizmi kacirdik

10/21/2012 19:13:00

Sanmam pinar başka başlık açıldığını :))

Benim saglık ocağı mı hastane mı dememin nedeni asiyi saglık sigortası ile almak istemem :)) eger sigortadan yaralanarak alıp saglık ocağında yaparlarsa süper olur :)) oluyormu bilmiyorum bakicam..

10/21/2012 19:17:00

Evet ben doktorla birlikde ki sigortam /80 kardiliyo 56 tl verdim sanirim ilac icin 26 tl aldilar

10/21/2012 19:57:00

Evet bende ilk dozunda 20 kusur odemistim. İnsallah saglık ocağında yaptırsalar reçete yi kabul ederler yoksa bu yağmurlu havada hastane yollarına cok zoor geliyor :/

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...