MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/21/2012 20:07:00

nese rotarixi evde kendin bile uygulayabilirsin.karıstırıp agzına sıkacaksın.eczaneden sağlık sigortanla al.kendin yap.saglık ocagındaki hemsireler de hazırlayabilir.ben 2. dozu evde kendim yaptım sorun olmadı.prospektisi acıklayıcı zaten.

bu arada 5 aylık bebişlerei masallah.nive aylara diyelim:)

10/21/2012 20:12:00

Canım evet Ankara'da ki Hemsire de söyledi aynı şeyi ama ben bide tartip boyunu ölçmek istiyorum ;)) bahane yani birazda.. Kilo alımı azaldı diye takıntı sahici oldum ya :)) kendimi rahatlatmak icin gidiyorum. Sahi senin meslek bu recetesiz sigorta ile alabilirmiyim ben ilacı..

10/21/2012 20:24:00

Recete gerekli ozel sigorta dahi olsa. En azindan benim bildiklerim. Ama saglik ocagindaji dr recetesi de kabul olur. Bosuna hastaneye gitmem dersen daha mantikli.

10/21/2012 20:39:00

Ay süper o zaman.. Saglık ocağında recete ettirir alırım valla.. Hastane uzak anneme.. Cok gözümde buyuyordu :) bu arada iyi geceler hanımlar.. Ben artık dayanamayip yatar :)

İyi haftalar herkese

10/22/2012 06:30:00

Neşecik günaydın, ben biliyorsun Duru ile olunca kendimi kaybediyorum. Hiç birşey yapasım gelmiyor ve dolu dolu onunla oluyorum:) O yüzden uğrayamadım. 

Korkuyorum ama ya eskisi gibi muhabbet edemeyecek miyiz? Gelmeyecek mi artık kimseler :(

Benim sağlık ocağı rota aşısını özel diye vurmuyor. O yüzden ben ikisini de özelde yaptırdım. Bizde bayramın ilk günü dolu dolu 6 aylık olacağız:)Ve 3 Kasım'da bir sürü aşımız var :( Kızım ve beni zor birgün bekliyor. Ama herşey onun sağlığı için, değil mi?

Hepinizi çok öpüyorum. Umarım bu hafta denk gelebiliriz. Hepinize çoookk iyi haftalar.

10/22/2012 06:40:00

Herkesin günaydın

Biz ıyku eğitimdeyiz gecemiz gündüzümüz birbirine girdi.hayırlısıyla tamamlasaydık şu süreci

Rota aşısı cidden basit neşe ağzına sıkıyorsun çocugun bizde eşim yaptı mesela

Acayip yağmurlu hava az bir işim var dışarı çıkıp geleceğim

Öperim hepinizi yavrularınızla

10/22/2012 06:47:00

Gunaydin super bir bas agrisi var minoset hic ise yaramadi plus aldam cok mu dakincalidir sizce

10/22/2012 07:15:00

Merhaba Hülya ve Pınar.

Hülyacım kolay gelsin canım :( Pınar çok geçmiş olsun :( Başağrısını çok iyi bilirim. Allah yardımcın olsun ve biran önce geçsin inşallah. İstersen ilaç konusunu doktora sor. Minoset alabiliyoruz ama plus alabiliyor muyuz bilmiyorum....

10/22/2012 08:17:00

Günaydın kızlaar :)

mujka mujka kocaman herkese. 

Bende dün akşam bi gaza geldim içtim soğuk kolayı, şimdi elimde bal ve zencefilli süt var :))) fenayım :(( şişti bademciklerimm.

Geçmiş olsun Pınarcım sana da. O durumlarda gözlerimi bağlayıp yatıyorum bende. Ah o baş ağrısı berbat ya. Minoset harici içemiyoruz da.. Melisa varsa melisa iç, o rahatlatıyor.

10/22/2012 14:34:00

pınarcım çok geçmiş olsun
ayşegülcüm aman dikkat.soğuk şeyler cısss.birde tabi biz ilaç kullanımıyoruz o yüzden çok dikkat etmek lazım

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...