MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/23/2012 06:48:00

Noldu yahu bizim ekibe :( nazara geldik galibaa...

Haydi ilk günaydın benden

10/23/2012 06:53:00

Neşecimmmm :(( Aynen bende öyle düşünüyorum :( Günaydın canım benim. Şimdi seni gördüm ya yan tarafta, resmen Duru gibi sevindirik oldu yüzüm :) hemen açtım sayfayı :)) Seviyorum seniii ve siziii. Kaybolmayalım ne olur :(

10/23/2012 07:27:00

Günaydın

Bende geldim.nasılsınız kızlar?bebikler ne alemde?

Bayrama kaldı 2 gün neler yapacaksınız bakalım?

10/23/2012 07:40:00

Günaydın

Benim güncellerden ne halde oldugumuzu biliyorsunuz, bazen tükendiğimi hissediyorum! Ve 1 haftadır hiç çalışamadım, o da ayrı bir stres. Neyse sıkmayayım sizin de canınızı...

Biraz size takılayım da kafam boşalsın :) bayramlık aldınızmı kuzulara?

10/23/2012 08:02:00

Yaşasınnnn gelmiş canlar :) 

Günaydın Hülyacım, Özlemcim. Özlemcim sen bizi sıkmazsın, başımızın tacısınnnnn :))keşke elden birşey gelse de yapabilsek. 

Bugün babamız bize süpriz yaptı ve erken döndü yurtdışından :) Duru onu görünce mutlu turp ooldu :) Bayram başladı bizde yani :) 

Bayramlık aldık kuzuma. Çok güzel bir elbise ile içine bebe yaka gömlek aldım. Altına da Penti'den delikli desenli çorap aldım :)) Bir yaştan sonrası için çorap var ama bir görseniz minicikler yani bizim aylık bebişlerimize olur. Aklınızda olsun inanılmaz külotlu çoraplar var hemde 8 tl, uygun yani. Kendime hiç birşey almadım ama Duru'ya aldığım için bayramlık çocuklar gibi sevindim :)) Annelik böyle birşeymiş :))

Canım arkadaşlarım bayram gelmiş evimize dimi, hadi daha iyi olalım. Bayram tadında olsun evlerimiz, içlerimiz. Huzurlu, sağlıklı daha nice bayramlar geçirelim bebeklerimiz ve sevdiklerimizle. Tüm sıkıntılarımızı atlatacağımız, sevdiklerimizle bol bol görüşebileceğimiz güzel bir bayram diliyorum. Ağzınızın tadı hiç bozulmasın, hep iyi olun.

Özlemcim bu arada, bayramda bir bakmışsın Özdeciğin dişi çıkmış :) Gülünce de ne tatlı olur :)) Bu dönemi sancısız geçirmeniz dileğiyle. 

10/23/2012 09:19:00

banucum ne güzel yazmışsın öyle.bayram tadında geçsin inşallah her günümüz.duru prensesin cicileri de hayırlı olsun.güle güle giysin.bol bol harçlık toplasın:)))
özlemcim güzel arkadaşım üzme kendine ya ne olur.bak bayram geliyor.alın babanızın parasını gidin ana kız güzel ciciler alın kendinize:))
bende çınara kot pantolon üstüne kırmızı uzun kollu tişört birde lacivert kırmızı çizgili süveter aldım.defneye de fırfırlı kot etek üstünede beyaz uzun kollu gömlek aldım.feci kokoş oldu.allahım cidden ben mi doğurdum bu kuzuyu bilemedim.süs püs hayatta aklıma en son gelen şeydir:))

10/23/2012 09:32:00

Ayyy biz yine sokaklara attık ananeyle kendimizi :)) annem bankada sıra bekliyor bizde onu :)) bu arada bakayım hemen dedim.. Bende aldım oglusa bayramlik :)) lacivert pant. Hafif esofman gibi, Üzerine kapsonlu sweat ve mevsimlik mont :)) giydirdiğim zaman resmini cekicem zaten görürsünüz :))

Özisim sıkma canını.. İnsallah en kısa zamanda çıkacak prensesin disler. Gelicem yine

10/23/2012 12:16:00

Merhaba Neclacım, tabiki merak ettik sizi :) Benim Duru'da dönüyor ama kolunu kurtaramıyor. Birde hiç emeklemeye niyeti yok henüz. Desteksiz biraz oturabiliyor ama sonra yana yıkılıyor ve gülüyor düşerken :)) 

Nesecik anneyle özlem gideriyorsunuz yani :) Resmini yükle mutlaka buraya. Bu arada dün annem telefonumda Duru'nun resimlerine bakıyordu. Hani ben buluştuğumuzda çekmiştim ya Doruk paşayı onu gördü. Hiyyyy maşallah ne tatlı bir çocuk bu dedi :) maşallahhhh, bütün kuzulara.

Yonciş'in kızı da çok tatlı olmuş maşallah. Umarım iyilerdir. Ayşegülcüm de kına telaşı var galiba, uğramadı o da.

10/23/2012 12:19:00

Banu, Hülya, Neşe sağolun canlar, kafayı yemedim hala dayanıyorum, bu duruma kendimi alıştırmaya çalışacam, yani yememe içmeme durumuna, zira yapacak pek de birşey yok, olan bana olacak bu gidişle...

Bayramlıkları hayırlı olsun, çok güzel bayramlar görsünler inşallah, eminim hepsi birbirinden şeker olacak :)

Banuşum gözün Aydın bu arada, kociş gelmiş...

Neclacım senin memlekete gittiğini biliyordum, buraya giremediğini tahmin ettim, inşallah ailene olan sorunlar biraz olsun çözülmüştür, Süeda için de endişelenme, hiçbiri konuşmuyor daha, anlamsız sesler işte, ayağa kalkmak için de erken daha, onu biz de yapamıyoruz daha, yani sürekli ayakta durmak istiyor, dikilip dikilip basıyor ama öyle tutunup biryerden ayağa kalkmak yok daha, bazı speedy bebelerimiz var tabi grupta ( onlara bin masallahhh), oturmak için de biraz destek olmak kendine güvenmesine yardımcı olmalı, hem aslında onun da zamanı var daha geç kalmış sayılmaz yani ;)

10/23/2012 12:28:00

http://www.idilbabyperakende.com/urun/2661-janjanli-elbise_8632.aspx?CatId=147

Bu da bizim bayramlığımız, icine krem uzun kollu body ve poposu dantelli krem kilotlu çorap ile ;))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...