MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/23/2012 12:58:00

Necla hosgeldin.. Özis bayıldım minnosun kıyafetine :) zaten bebek magalazarina girdikce kız kıyafetlerine bakmaktan alamıyorum kendimi :)) nasıl guzel seyler var yaa. Gerçi erkek bebeklere senaryom baya çeşit var ama kızların o kokos kıyafetleri bir harika.. Banucugumun dediği gibi ağzımızın tadiyla geçirelim insallah bayramları.. Ayrıca gözün aydin Banusum kocisin gelmiş :)) bizim ki de bu aksam gelecek insallah.. Yarın izmite kv ye gidicez bayramın 2. Gunü tekrar Bursa'ya annemlere :)) yollar yollar yani :)))

Hava iyi olsa bari de tadını çıkarabilsek su tatilin guzel güzel..

10/23/2012 13:06:00

neclacım hoşgeldin.kızlar nasıl?memleket havası iyi gelmiştir.
özlemcim özdenin kıyafetine bayıldım.güle güle giysin kuzucuk
neşem doğur bi kız şekerim:))

10/23/2012 13:09:00

Nese aslında ben emirı gıydırırkenbdaha zevk aliyordum ıtıraf edım kızıma ben kurk aldım ne komik dımı gorunce dayanamadım cok kokostu resımimizi guncele koydum :))

10/23/2012 13:20:00

Çok teşekkürler canlarım hayırlısı ile geldi valla kociş :) Seni kokoş Özdecik seniii :) Çok güzelmiş Özlemcim, sağlıklı günlerde giysin inşallahhh. Neşecim size de kazasız belasız güzel yolculuklar ve keyifli tatiller dilerim.

E haklı tabiki Neclacım, orada kalabalık çoluk çocuk eğlenmiştir Asudecik :) 

Ben birazdan çıkacağım kızlar. Tekrar iyi bayramlar dilerim sizlere. Hepinizi çok öpüyorum, sizde miniklerinizi öpün lütfen benim için. Uğrayabilirsen geleceğim yine :)

10/23/2012 13:42:00

necla çocuklar kalabalığa eğlenceye çabuk alışıyorlar.yalnız kaldı mı sıkılıyorlar
banucum sana da iyi bayramlar.durucuğu çok öpersin yerime.bende seni öpüyorum canım.99

10/23/2012 13:56:00

Herkesler birbirini öpmüş, ben de öpüyorum sizi canlar ;)) gerçekten kokoş oldu biraz, kokoş Özdenin bayram günlerinde dişi çıkarmı acaba bakalım, hadi hayırlısı...

10/23/2012 19:03:00

bende öperim bendeeeeee.....  bayramda da ayrıca öperimmm sizi...

Hülyaaa alemsin... Gerçi kız olacagını bilsem dogururum :))) ama ilerde tabiiiii. pınar bende küçük erkekim diye giydiriyorum valla:)) kesinlikle çok zevkli

10/23/2012 19:29:00

Bende optum tum minicikleri :))

10/23/2012 20:19:00

İyi gecelerr Nihayet uğrayabildim. Ama benim  gibi pek çok kişi de uğrayamamış Amann grubu dağıtmayalım ya. Valla kaç gündür girememiştim ne çok özledim hepinizi sohbetinizi. Ne çok alışmışım hepinize.

2-3 gündür internette problem vardı o yüzden giremedim. Onun öncesinde de Duru'nun hastane işleri falan. Dr umuz bronşiyolit demişti. Özlemcim seinde ded,iğin gibi, hafif bir enfeksiyon varmış kanda. İlaçlarımızı kullandık. Kontrole gittik hırıltısının azaldıığını ve spreye gerek kalmadı çok şükür. Şimdi daha iyiyiz yani :) Bu arada Duru kızımın ikinci dişi de çıktı:)

ÖZlemcimm hiç merak etme çıkar Özdeciğin dişi de. Elbise de çokk ciciii çok yakışacak kuzuma eminim.

Banumm gözünüz aydın babacık gelmişş :)

Neşemm sana da iyi yolculuklar. Doruk paşam yollarda büyüyor :)

Neclacım çok sevindim aileyle olan problemlerin düzelmesine.

Hülyacım kokoş defne demek :) ama kızların kıyafetleri hep öyle yaa :)

Çok çok öperim herkesleri evlatlarla birlikte.

Şimdiden iyi bayramlar herkese...

10/28/2012 08:29:00

handecim hoşgeldin.çok geçmiş olsun.bitki çayları bal falan malesef yapabileceklerimiz.ilaç almayınca biraz uzuyor hastalık ister istemez

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...