MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/28/2012 15:56:00

Selam millet, bir bayram da böyle geçti, bitti bile... Ankara'dan abimler geldi, onlar da gelince dört kardeş eşler ve çocuklar derken tam kadro olduk, annem ve babam çok keyifliydiler tabii, hareketli geçti. Bir o kadar da uykusuz ve huzursuz, uyku düzenimiz altüst durumda, yaklaşık son bir aydır böyle, şu son 1 haftadır da tavan yaptı. Saat 12 de huysuzlanması başlıyor ve sabah 6:30-7:00'ye kadar saat başı uyanıyor, emzik, meme veya mama almayan bir çocuk gece gece ne ister, su veriyorum ona bile karşı, sadece beşiğini saatlerce sallayarak sakinleştirebiliyoruz :( 4 gündür ishal ve bugün ateş de eklendi, yani pek tatsızız bu ara, sanki eridi çocuk birkaç günde :(( inşallah tahmin ettiğim gibi diştendir ve çıkar artık şu dişler..

Sizler nasılsınız, nasıl geçiyor bayram, fırsat bulanlar yazsın hadi...

10/28/2012 16:01:00

merhaba özlemim çok geçmiş olsun.kıyamam özde kuzuma ne desem bilemedim:((

bizimde bu bayram bir tuhaf geçti.annemler ve kv ler şehirdışındaydı.bir tek anneannemlere gittik ilk gün o kadar.zaten sonra eşimin nöbeti vardı.bir sürü aksilik çıkmış falan filan neyse 1 günden fazla hastanedeydi.dün gece geldi evde.çok yorgundu bütün gün yattı nerdeyse bugün.öyle işte biraz buruk geçti bu bayram

10/28/2012 16:08:00

tam geleceği saatte evi aradı acil nöbetine geçiyorum beni bekleme diye
zaten iki çocukla delirdim akşama kadar.üstüne birde gece yalnız kalınca oturdum ağladım valla.gece gece tırstım bir yandan da of ki ne off

10/28/2012 22:51:00

İyi geceler kizlar... Tekrar gecmis bayramınız kutlu olsun.. Ve tabi ki 29 Ekim cumhuriyet bayramımız da kutlu olsun hepimizin.

Öyle böyle Bayram bitti. Arefe izmite gittik 2. Gunü aksam tekrar Bursa'ya geldik. 3. Gunü birkaç akraba ziyareti ile gecti bugün de bir arkadasıma gittik sonra bir aile buluşması :) yogun geçiyor tatil. Esim yarın Ankara'ya donecek ama ben bir hafta daha Bursadayim. İki gun İstanbul ısı var evde yanlış kalmak yerine burda kalayım dedim. Hafta sonu İstanbul dönüşü gelip alacak bizi kocis tekrar. Hava ilk 2 gun biraz kapaliydi ilk gun yağmur yağdı falan ama biz evden dışarı çıkmadık izmitte o yüzden sorun çıkmadı. Bursa'da da cok guzel hava lodos dısında :)

En azından soğuk degil.

Doruk paşaya gelince.. Arefe gunünden beri gündüz uykularımız neredeyse yok !! Eger uyursa 10 dk uyuyo ve uyaniyor. Kucağımda uyuyor bırakında acıyor gözünü. Tam bayramlik olduk baya yordu beni.. Yine düzen kaçtı anlayacağınız. Bakalım bu hafta nasıl geçecek.. Hava degisimi belkide ama zorlanıyorum valla.

Artık kaçarım ben. Cok uykum var.. Hepinizi iyi geceler

10/29/2012 21:21:00

iyi geceler kızlar 
umarım bayramınız çok çok güzel geçmiştir. Bizde rutin akraba ziyaretleri falan yaptık. Bir günde öyle attık kendimizi dışarılara dolştık biraz :)

handecim çok geçmiş olsun. Ben de hastayım valla 1 haftadır hala düzelemedim. bu ara hstalıklar yapışıyr insanın yakasına kolay kolay geçmiyor.

özlemcim desene aile saadeti yaşadınız bu bayram :) ne zor şu diş olayı yaa. geçmiş olsun özdeme. inşallah dediğin gibi diştendir 

hülyacım kötü olmuş ya nöbet işi. zaten bayram çocuklara ya. bizim için bayram gelmiiş geçmiş pek de anlamıyoruz. en azından benim için öyle :)

neşecim uyku düzeninin bozulması çok normal. Biz bile bocalıyoruz zaman zaman düzenimiz bozulunca doruk ne yapsın :)

öpüyorum hepinizi 

10/29/2012 22:35:00

guzeller guzeli annisler ve.meleklerine iyi gecelerrrr..

ne zamandr ugrayamadim.hastalik kosturma vs.hadi ben toparladm biraz ama masalin.tikanik burunlar.biraz.

gece uykularimiz fena.aglayarak uyanior yavrusum :(

2gun izmirdeyiz.esim kurum degisikligi icin gorusmeler.yapicak.umarm hayirlisi olr hakkimizda.su anda.fekaket bi yagmur var,anlatamam..

hepinize koskocaman opucuklerrr..tatli ruyalaaaaaar :)

10/30/2012 06:29:00

Günaydııınnn :))
Ayşegülcümm çok geçmiş olsun. umarım çabucak iyileşirsiniz.
hayırlısı olsun sizin için. umarım dilediğiniz gibi olur herşey. 
Dün bizim burası da felaketti yaa  gök delindi resmen... 

10/30/2012 07:21:00

günaydın hepinize:))

zeynepcim iyi yapmışsınız gezip tozmakla biz bu bayram nerdeyse hep evdeydik.kızlar nasıl?öp benim yerime minikleri:))

ayşegülcüm sizde geçmiş olsun aman dikkat et kendine.eşin ve sizin içinde hayırlısı olur inşallah

ben bir hastaneye gidiyorum.yine gelirim görüşmek üzere

10/30/2012 08:44:00

günaydııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnn..................... 

hava yat uyu havası :)) dünde böyleydi.. Gece sabaha karşı baya yağdı hatta..
Dışarda işlerim var ama Dorugu alıp çıkmaya cesaret edemiyorum yağmur yağabilir diye.. Sanırım onu anneme bırakıp gidicem hava açmazsa.. 

Hülyacım hayırdır? Hastane niye? ben mi kaçırdım yoksa.. Grip dışında bir sorun mu oldu?

Bizim kuzu fena oldu kızlar... biraz daha zorlasa kendını yattıgı yerden kalkıp oturacak neredeyse :)) saga sola dönme konusunda tembeliz ama ayaga kalkmak sürekli zorladığımız bir durum :)) kusmaları nedeniyle belinden yukarısını yastıga denk getirerek yatırıyorum ara ara.. Dirseklerini dayayıp bir kalkmaya çalışması varki görmeniz lazım :))) ay birde sürekli konuşuyoruz :))))))  aaaaaaaaooooeeeeeeeeee   aaaaeeegghggggggghhaa  ıııgıhgıghhıgııııeeeeaaaaııgg şeklinde sürekli ama sürekli ve yüksek sesle... Hatta bayram öncesi alışverişe çıktıgımız zamanlarda sürekli arabasında yattıgı yerde bu sesleri çıkarıp bagırdı yollarda :))) millet dönüp dönüp bize baktı tabii :)))

bayram bitti ama bize tatil devam ediyor :) Dün eşimi ankaraya yolladık biz bursada kaldık :) Çünkü bizim bey iki gün istanbulda olacak biz de o arada evde yalnız kalmak yerine burda kalalım dedik. dönüşte de babamız alacak bizi hafta sonu...

10/30/2012 09:45:00

neşecim hoşgeldin
yerim ben o kuzuyu.o bağırmaları çok tatlı oluyor cidden.yiyesim geldi bak doruk paşayı şimdi
rutin kardiyoloji kontrolüm vardı.ona gittim canım şimdi dönüyorum eve

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...