MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

10/30/2012 10:53:00

gunaydinlaaaar :)

sagolun kizlar umarim herseyin en hayirisi olur :)

masalcikta geceleri bi miziklior,ardindan gozler kapali halde aglayarak hemeb oturuyor yatakta.emzigini verip tada emzirip geri uyutuyorum.ruyami goruyor tikaniyormu anlamiyorum :(( tikaniyorda ama :((

nesecimm baslio desene efelenmeler :) ah o keyifli halleri daha bi baska sevimli oluyor yaa :)) bol bol videoya cek ;)

hulyacimm senin nasildi.kontol? hersey yolundadir umarim :)

10/30/2012 13:55:00

Hulya az evvel gordum güncellemede.. Saglık olsun insallah. Ama ihmal konusu hoş degil cidden :) bundan sonra aksatma kontrollerini. Yavrularımız icin kendimize dikkat etmemiz lazım..

Aycimm ay split olayını sabah duydum cok üzüldüm :( yağmur söndürmüş galiba ama bir dünya yerde yanıp kul olmuş :( lodos iyi hoş ta böyle zamanlarda olmasa da olur diyor insan..

10/30/2012 14:49:00

doğru diyorsun neşecim.neyseki herşey yolundaymış:=))

10/30/2012 23:38:00

Merhaba güzel anneler:))

Geçmiş bayramınızı kutlarım, öperim hepinizi... Babamız çalıştığı için bayram boyunca, -malum biz eğlence sektörü sayılırız bize bayram seyran yoktur pek- her zamanki gibi bayramdan pek bişiy anlamadık. İstanbuldaydıkn ilk gün anneme gittik, mezarlığa babacığıma uğradık. Masalı dedesine götürdük ,ilk kez... Ben konuştum acık babamla filan neyse geçiyorum duygusal kısımları... Öyle böyle derken bayram bitti geçti işte... Dün bu günde masal kucakta çalıştık yine karıkoca... Çocuk iyice alıştı artık, bende öyle Ösal meme de sınav yapıyorum. Ama ŞİŞTİM, çok yoruldum kızlar. Yahu hakikaten yoruluyorum, ertesi güne devam edemeyecekmişim gibi geliyor  geceleri, sabahları da bi gayret bi bakıyorum yine gece olmuş. Neyse canlar özledim hepinizi, yarın evdeyim bütün gün Masal hanım müsaade ederse biraz yazışalım, dertleşelim, iyi geceler, güzel uykularrrrrrrrrrr.........

10/31/2012 04:49:00

Günaydın

Berre visal arkadaşımız vefat etmiş malesef

Bayramda trafik kazası geçirmişti

17 aylık bebeği varmış

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

O yavruma da allah güzel yazılar yazsın

Sabah sabah içinizi daralttım kusura bakmayın

Ama çok üzüldüm cidden

10/31/2012 08:53:00

Ben kazadan haberdar olmamıştım kisiyi de tanımıyorum ama icim acıdı yazılanların bir kısmını görünce :( Allah sabır versin geride kalanları.. Ama bir kez daha anlaşılıyor ki emniyet kemeri takılmalı takılmalı takılmalı...

Ben hep arka koltukta oturuyorum Dorukla. Arka koltuk ta bile kemer takmam gerekiyor. Off yaa insan yazarken bile cok kötü oldum.

Günaydın herkese..

10/31/2012 09:18:00

Günaydın, çok kötü bir haber bu :((( Genç yaşta ölen anneye mi yoksa minicikken annesini kaybeden bebişe mi yoksa anacığına mı üzüleyim :((((((((((((((((((((( Çok kötü oldum yaaa.

Allahım tüm sevdiklerine sabır versin....... Of ya offffff işte bunlar gerçek acılar.... Allahım sen bizleri koru ki daha uzun seneler çocuklarımızın yanı başında olabilelim.....

Hepinizi öpüyorum, hasta olanlara çok geçmiş olsun.....

10/31/2012 19:54:00

geçmiş bayramınız kutlu olsun arkadaşlar,ben bu aralar bitmej bilmeyen tezimi bitirmeye çalışıyorum kendime nurturia ve facebook,twitter yasagı koydum:)

soyle bir okudum yazılanları bayram herkeste çok guzel geçmiş bizimde aynı eş dost akraba eski dostlar çok güzeldi.

Vefaat eden arkadaşa allah rahmet eylesin yakınlarınada allah sabır versin,çok üzücü bir haber gerçekten..

benim oglumda 3 gundur çığlık çığlığa uyanıyor  kucaga alınca susuyor yatırıyoruz ama okuduklarıma gore herkeste aynı problem var mevsim değişikliği herhalde:):)

11/01/2012 11:30:00

hello güzel annelerim
geliyorum gidiyorum kimseler yok:((
naparsınız?afiyet misiniz?

11/01/2012 13:01:00

Hülyacım ben de epey boslamışım burayı, Özde o kadar uğraştırdıki son günlerde... Hadi canlandıralım grubumuzu tekrar kızlarrrrr :))

Hülya dün gece epey cıvıtmışız senin güncelden, bacım normal bir kimse yokmudur senin çevrende yahu ? :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...