MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/01/2012 16:17:00

off necla çok tehlikeli ya.aman yalnız bırakma:(( işe başlasan valla en azından kreşe falan gider

banyo cidden feci tüm sesi çekiyor çok dikkat etmek lazım:))

11/01/2012 16:53:00

Hulyaaaaa gördüm anacigim yazdıklarını, hatta yazdıklarınızı Ozlemmmm:)))

Aman Neclacim dikkat et:(( ah o çalışıp bırakmak yok mü hala alışamadım akşamları kucağımda emerken uyuyor bırakmıyorum kucağımdan çünkü doyamiyorum ona:( Şimdi yoldayim sabirsizlaniyorum ona kavuşmaya :))

11/01/2012 20:59:00

İyi geceler hepinize

Banucum bayram öncesinden kalma ufak bir hastalık durumu vardı. Tam düzelemedim ama daha iyiyim. Onun dışında havalardan ve de kızlardan olduğunu tahmin ettiiğim bir yorgunluk :))

Hülyacım hem de ne süper oldu ekleştiğimiz. Çok güldüm gece gece güncellerine :)

Özlemccim valla farkında değilmişim hülyayla ekli olmadığımızı :) Sen dün yazmışsın ya günceli okudum diye ben de bakayım dedim merakıma yenik düşüp :P aaa bir de baktım ekli değilmmiş hülya :))

Dünkü muhabbetin en süper ikilisi olmuşsunuz hülyayla birlikte özlemcim :)

bugünkü de iyiyimiş ama:)

Amannn neclacım çok dikkat et valla ihmale gelmez

11/02/2012 08:51:00

Günaydın kızlarrr, hadi gelin de kaynatalım biraz yaa, özledim siziiiiiiiiiiiii :))

11/02/2012 19:40:00

Nurticanlar neredesiniz ? 

Kızları uyutmuşken bir bakayım dedim ama kimseler yok galiba

11/02/2012 23:37:00

sanirsam simdide kimseler yok :(

kizlar masali dun acilen doktora gotrdk.fena agliordu..kilo sorunumuz yinr gundeme grldi.kan ve idrar tahlili yaptilar.ultrasonla bobreklere baktilar.bir sorun yok cok sukur.idrarimizda yarin alicaz sonucu.birde kalbinde minik bi ufuruk duydu,cocuk kardiyolojisine yonlendirdi..onemli bisi yoktur ama bakalim dedi :(

ya bu distenmidir nedir.snki etini kopariorlar cocugun :( cok fena.aglior.

bu arada gecen gun bi kuafor.yuzu.gordum cok sukur..adam bana sen bu halde sokaga cikmaya utanmiyonmu dedi... halimi siz dusunun :)))) saclar kesildi ve boyandi..alisamadm renge ama az kullanayim.:))

eh yarin 6ay kinamizi yapiorm nasipse..bugun pastalik malzemeler aldim.umarim guzel birsey cikar ortaya :))

herkese iyi geceler ve mutlu haftasonlariiii...

11/03/2012 08:35:00

Günaydın canlar.. Hem kendi aptalligim yüzünden hemde sagolsun paşam yüzünden oldukça uykusuzum :(((

gece saat 2 ye kadar ne oturursun anacim.. Senin minik bebeğin var zamansız uyanır bı daha uyumaz. Yat zibar iste vakitli vakitli dimi oğlan uyurken.. Yooookkkk olmaz :/ annemde bende oturduk kaldık gece 2ye kadar.. Tabi bizim oğlanda sagolsun 4,5 tan sonra 6,5 a kadar uyumadı :((( hala basım bir garip uykusuzluktan. Üstüne üstlük hen gündüz hem aksam bir yere davetliyim. Gitmezsem cok ayıp özellikle aksam :( bur arkadasımızda toplanicaz uzun zamandır görüştlerin diye. Ve bu görüşme sırf biz bursadayiz diye planlandı :( ama bu halde nasıl gecer bilemiyorum :/

Bizim sopanın huyu değişti :( özellikle uyku konusunda.. Bakalım yarın eve dönünce neler yasayacağız. Sanırım yine 1 hafta falan terbiye etmeye çalışmakla ugrasicam :( ama bu 4 gibi uyanıp bir daha 2 saat falan uyumamasi hic his degil yani :P

Tamamen gecmisi okuyamadım ama herkes iyi galiba. AyCiimm hadi hayirlisiyla atlat bakalım 6 ay kinamizi. Ayrıca masalcigim da iyidir sıkma canını. Kilo alımı o kadar hareketli ve hızlı bir bebek icin normaldir onun. Annesi miss gibi bakar turp gibi yapar onu. Dilerim bugün herseyiyle icine siner ve ccoookkk guzel gecer..

Öpüyorum herkesi canlarım. Benim sipa kucağımda uyuyor suan bı yatırayım onu bakalım. İnsallah uyanmaz hemen

11/03/2012 08:37:00

Ayyciiimmm o ufuruk olayını da takip uzme kendini. Bazen hic birsey çıkmıyor merak etme. Banada bir saglık raporu alımı sırasında ufurum gibi 2. Bir ses var dediler hic bisey çıkmadı. Allahın izniyle senin masalında da hic bir şey çıkmayacak ;) kuzum benim bozma moralini

11/03/2012 08:56:00

Günaydın...

Neşecim bu uyku olayı çok dalgalı birşey, biz de bir rutin tutturamadık gitti. Tam biraz düzelmişti, gece bir iki def kalkıyor ohh derken saadetimiz çok uzun sürmedi, dış olayı başladığından beri, son bir aydır uyku muyku kalmadı bizde, birara seninki gibi 4 gibi uyanıp 5 buçuğa kadar oturuyordu, şimdi uyanmasa bile en az 5-6 kez ağlıyor, huysuzlanıyor, bende de sabır yok, iyice sallanmaya alıştı, dişleri gece de rahatsız ediyor galiba :( ishali düzelmedi, yani eskiye göre çok sık yapıyor, zar zor yedirdigimizi de çıkarıyor hemen :p galiba kilo almak yerine verdi bizimki şu son iki haftada :( bu arada ilk dişimiz çıktı teyzeler, yanındaki de görünüyor, o da çıkacak, üstler de hep kabarık, darısı olmayanlara olsun artık, ama zahmetsiz olsun inşallah :)

Ayşegülüm bişeycik çıkmaz inşallah, üfürüm de masum üfürümdür çok büyük olasılıkla, yine de kardiyolojiye göster, EKO yaptır canım. Kınanızı yani resimlerinizi sabırsızlıkla bekliyoruuuzzz :) kına biter sonra da diş buğdayı yaparsın sen bence ;)

Zeynebim profilin harika olmuş tatlım, üçünüz de çok tatlısınız :)

Hülya nerdesin bacım, dünden beri yoksun ortalıkta, meraktayım heee

Bugün tüm gün yalnızım kızımla, hazır uyumusken yarım saat çalışayım bari, hiiiç çalışamıyorum ve yetiştirmem imkansız ama olsun olduğu kadar napiym, elimden bu kadar geliyor, stres oldum yineeeeee :((

Uğryın, ses verin, meraklandırmayın insanı tamammı ;)

11/03/2012 08:59:00

Ben yazarken Necla da yazmış, geçmiş olsun canım sana ve tüm hasta annelere ve kuzularına...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...