MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/03/2012 16:58:00

herkese merhaba:))
özlemcim beni merak etmişsin.işte geldim burdayım ben bu işte ustayım:))
ayşegülcüm defnede de vardı üfürüm.hatta çocuk dr kardiyolojiye yönlendirdiğinde defne 4 aylıktı.ama masum üfürüm dediler ve bir sorun yaşanmadı sonra
neşe özlem necla iyisiniz sizde inşallah

11/03/2012 23:36:00

uyudunuzmuuuu :)

pertim cikti desem yeridir.resmen koptumm..su kina beni mahgrtti.yarinida bi atlatsak kus gibi olcam :)

masal hala keyifsiz.hele bugun tum gun uyudu diyebilirim :/ simdi yaticam,uyanmasa bari...

kardiyolojiye gidicez bakalim.bizim dr de korkma onemli degil ama bakalim bi dedi.umarim masumcuktur.anne degilmiyiz takiyoruz be anaciiiim..

simdi minnosumun yanina yattimmm,elinden tutup uyuyayim artik.

herkese iyi geceleeeer :)

11/04/2012 16:53:00

Ayciim inş. önemli değildir üfürüm. Sonuçlardan sonra yaz mutlaka buraya.Kına resimlerinizi de sabırsızlıkla bekliyorum.çok çokk güzel geçsin prensesimin kınası:)

neşecim o uykusorunu bizde de fena yaa.Duru sabah uyanınca bazen uyumuyor bütün denge alt üst oluyor,,

neclacım çok  geçm,iş olsun

özlemcim çok teşekkür ederim sizde çokk tatlısınız :)

11/04/2012 22:07:00

yazarim elbette.umarim onemsenecek bisi degildir.

kinamizida atlattik.fena koptum.masal mizmizlandi.kalabalikta afalladi cocuk.burun tikali tam ememior.haliylr kiyamet kopuyor.kasikla yemekte istemiyor..ve surekli benim kucagimda olmak.istior.koala gibi resmen.kendimi agac gibi hissediorum :)))

resimlerimiz elime gecsin paylasicam ;)

kocaman opucukler,iyi geceler herkeseeee :)

11/05/2012 06:58:00

herkese günaydın kızlar:))
ayşegülcüm haberleri bekliyoruz senden.ayrıca kınayı da atlatmışsın.anne kız pek güzel olmuşsunuzdur eminim:))
diğer kızlar sizler nerelerdesiniz?haftasonu bitti kocalar işe postalandı:))

11/05/2012 07:57:00

Günaydın canlar, İnanılmaz keyifsizim ama burada hafta başı anlatıp sizi de sıkmayacağım. Biraz sizlerden haberler alayım kendime geleyim diye girdim. 

Neclacım çok geçmiş olsun :( Ayşegülcüm size de geçmiş olsun. Umarım önemli birşey değildir. Lütfen haberdar et bizi olur mu? 

Zeynepcim resminiz ne kadar güzel :)) Neşecik allah yardımcın olsun. Bzim Duru'da bana diğerlerinden daha farklı. Bende uyumuyor. Babanın omzunda ananenin ayağında uyuyor :( Önemli olan uyuması tabiki ama bana niye öyle anlamadım. Hepinize çok güzel bir hafta diliyorum, başta sağlık dolu....

11/05/2012 09:27:00

Günaydın kızlar, 

Banuşum noldu, hiç bile bizi sıkmazsın.. Biliyosun biz sıkıntılarımızı burda yazıp rahatlyoruz ;) 

Kınayı atlattık şükür ama bende bittim resmen. Fotolar elime geçsin hemen paylaşıcam ;)

Zeynepcim anem resmi ben telden tam görememiştim, hakikaten harika bir kare olmuş :) Tombiş prensesler yirim siziii :) 

Benimki kürdan gibi ya :D boğazı da güzel yiyo yiyo çok şükür ama kilo almıyo işte. gıdım gıdım alıyo :( 

11/05/2012 09:39:00

banucum ne oldu ya?:(( anlat niye sıkılalım aşkolsun

11/05/2012 11:42:00

Merhaba kızlar, temizlik işine girdik kocaya, sabahtan beri yoruldum valla...

BANUŞUMMM noldu bitanem, anlat dök içini bize de rahatla, anlatmazsan bile aldırma herneyse canını sıkan, herşey gelip geçiyor...

11/05/2012 12:03:00

Selammm 

Ohh geçmiş olsun ayşegülüm çok şükür bu da geçti atlattın kınayı da. teşekkür ederim sevindim resmi beğenmenize :)) Masalım kıpır kıpır annesi normaldir yavaş kilo alması. yemesi de iyi diyosun. Sağlıklı olsun önemli olan o.

iyiyiz hülyacım sen nasılsın. Güncelinde gördüm ne güzel menü o yaa :))

Banumm ne oldu yaa. Biz burada herşeyi paylaşıyoruz. Dert ortağıyız, sevinçlerimizi üzüntülerimizi paylaşarak rahatlıyoruz. Anlatmak istersen biz herzaman dinleriz. Sıkma canını yine de sen güzel banuşum 

kolay gelsin özlemcim.  kendini çok yorma yavaş yavaş yapın temizliği. Özdecik zaten yoruyordur seni yeterince :) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...