MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/05/2012 14:34:00

"Söyleyemem derdimi kimmmmseeeeeyeeeeeee, derrrrrmannnn olmasınnn diyeeeeee" :)))) Canlarım benim çok sağolun desteğiniz için. 

İşimin evime çok uzak olması, evimin annemlere çok uzak olması, annemin devamlı bizde kalması ve dolayısı ile eşimin bazı şeylerini görüp üzülmesi (büyütülecek şeyler değil ama anne yüreği için ) benim arada kalmam, kendimi çok yalnız hissetmem, Duru'yu büyütürken "mutlu anne mutlu bebek "yolunda gitmek istemem ama şartlardan dolayı henüz bunu becerememem v.s...... diye uzar bu liste :) Şimdi daha iyiyim merak etmeyin :) s..k...r etmeye çalışıyorum :))) hayatımın hiç bir döneminde böyle etmeyi de başaramadım ama ..... bakcez artık :)

Hepinizi çok öpüyorum. Ayşegülcüm Masal kızı nasıl bu arada? Kalp olayı ile ilgili bilgi ver bize olur mu? Özlemcimmmm kolay gelsin canım. Yorma kendini çok. Zeynepcim sahalara geri dönmüşsün seni burada görmek güzel... 

Hepinizin minnaklarını öpüyorum. Bu aralar bir şarkı dolandı dilime, internette bir annenin yazısını okurken gördüm . "penceremin perdesini aralandıran rüzgar" nasıl da güzel bir şarkıdır dimi? Çok mu karışığım acaba bu günlerde :))))

11/05/2012 15:25:00

Çalışan annelerin gerçekten zor işi. Allah kolaylık versin hepinize. Evinde kalan anne bile olsa her iki tarafta ne kadar iyi olursa olsun mutlaka ufak tefek sorunlar oluyor. Çünkü dediğin gibi insanlar birbirlerinin görmedikleri bilmedikleri şeylerini öğrenmiş oluyor. Arada kalmak da çok zor bir durum. Ama evlatlarımız için katlanılıyor işte. 

Teşekkürler banucum. Gidişim suskun olmuştu ama dönüşüm muhteşem olacak :)) 

Teşekkür ederim neclacım :) senin için de zor olacaktır işe dönmek. Hele ki planlar değişip erken başlamak varsa daha da zor :(

yaa geçen gün duru çok fena düşüyordu benim ihmalim yüzünden. Evden çıkıyorduk ayakkabımı giymek için iki dk arabasına koydum (tam yanımdaydı araba) ama kemerini takmamıştım arkamı dönüp ayakkabıyı alana kadar bi baktım düşecekti tam kv nasıl uzandı yakaladı bilmiyorum aklım çıktı valla :(( kafasının üzerine düşecekti yavrum :( bundan sonra 2 sn bile olsa bırakmamak lazımmış demek ki. 

öpüyorum hepinizi güzel anneler. Minnakları koklayın ve mıncıklayın benim içinn :))

11/05/2012 20:24:00

İyi geceleeeeerrrrr... Ara ara girip okudum yazılanları ama yazmaya fırsatım olmadı.. Zor bir gündü. Eve donduk ama

Doruk yine sanırım bu ortam degisikligi nedeniyle fazlasıyla zorladı beni. Zaman zaman kucağıma aldığım halde ağladı zirladi falan.. Uykusu da kötüydü tabii.. Öyle böyle gecti 9 dan beri de uyuyor bakalım ne kadar sürecek. Saatlerdir bas ağrısı mahvetti beni. Yeni yeni parıltı etkisini gösteriyor da hafifliyor... Birde canım tatlı istiyordu, yedim oda hafifletti galiba ağrımı :))

Bir sürü isim var, evim leş gibi, yıkanacaklar, valizler... bugün hic birşeye dokunamadim.. Umarım yarın daha guzel gecer ve tabii bu gece de :)

11/06/2012 09:24:00

Günaydınnn 

Neşem kolay gelsin yavaş yavaş kendini yormadan yap işleri. paşam da haklı ama bir orda bi burda helak oldu yavrum :)) gezginci paşa :) şaka bir yana huysuzluğu dişle alakalı olabilir mi acaba ? bizimkilerde de öyle olmuştu Duru diş çıkaracağı zaman kucakta bile olsa ağlıyordu bazen. 

11/06/2012 09:44:00

gunaydiiiiin :)

nesem hakikaten hic kasma yavas yvas yap isleri.bayram degil seyran degil yavas yavaS olur hepsi ;)

kina bhanesiyle bnim evde.temizlendi de gel gor yiginla.yine.utum birikti,ev tozlandi poff :(

handecim hosgeldiiin :)

11/06/2012 12:22:00

Selam kizlar.. Hande nerelerdesin sen yaa.. Başka seylere öncelik vermen de guzel elbet ama bizi de ihmal etme..

Zeynepcim bende ara ara dis siye düşünüyorum. Hatta dün gece feci bir çığlıkla uyandı bir ara uykusundan. Doktorumuz bu süreçte olabilecek seyler arasında saymıştı bu çığlıkla uyanmayı. Sanırım su aldığımız jeli düzenli sürmeye başlamak lazım :/ umarım en kısa zamanda çıkarırız da normale doneriz. o huysuzluk anlarında emesek sakinlesiyor kısmen. Ama cok sukur bugün daha iyiyiz.. İsler konusunda fazlasıyla ağırdan alıyorum :)) bugün sadece makinaya çamaşır attım onlar yıkanıyor. Temizlik isini yardımcı gelmeden halletmem cok zor çünkü kendi basına bitirmeye kalkarsam günler sürer bı yer temizlenirken diğer taraf yeniden batar :))

11/07/2012 06:23:00

Günaydın canlarim. Ya Neclacim cok gecmis olsun sana, Allah yardımcın olsun ben cok üzülüyorum böyle üzüldüğünü okudukça:( keske hepimizin sıkıntılarına birseyler yapabilsek elden birsey gelse :(( büyüdüklerinde tüm bu sıkıntılı günlerin meyvesini toplayacaksin. Kızların en iyi dostun olacak. Gezeceksiniz dertleşeceksiniz. Ne guzel yaa iki kız annesisin, umarım hayırlı evlatlar olurlar. Cok öpüyorum seni biran önce iyileşirsin inşallah.

Nesecim güncelden gördüm cok yorulmussun bugün dinlen bari.

Hulyacim benim size de cok gecmis olsun. Defnecik biran önce düzelir inşallah.

Hadi gecmis olsun Aysegulcuk:) kınayı da atlattiniz. Resimler eline geçtiğinde bekliyoruz:) Kalp olayı ne oldu ben onu merak ediyorum asıl ?

Zeynepcim benim, pozitif arkadasım seni ve kızlarını cok öpüyorum. Atladigim biri yoktur inşallah. Hepinizi cok öpüyorum, iyi Gunler güzellerim benim.

11/07/2012 06:39:00

Zeynepcim şimdi okudum cok fgecmis olsun:(( nasıl korkmussundur:(( Allah bir daha yaşatmasın. En korktuğum seylerden biri düşmesi ve Allah korusun bogazinda kalması. Allah hepimizin evlatlarını korusun.

11/07/2012 07:10:00

Günaydın Banucum...

Söyle gizlice bir okuyayım dedim ama pek gelen olmamış. Neclacim gecmis olsun. Dikkatler nolur kendine. İlaç Yada bitkisel takviye düzenli kullan da ise yarasın şifa olsun insallah. Hastalık cok zor oluyor ben bile hava degisimleri yüzünden cok korkuyorum. Ama insallah yakalanmam. Yalnızlığıma zaman zaman bende isyan ediyorum :/ ama napalim bizimde kısmetimiz de bu varmış. Allah büyük verir kolaylığını, gücünü insallah. Bak sabah kahvaltı edeyim diye çay koydum sonra Doruk durmayinca kapadım altını cayın oturdum uyutmaya çalışıyorum :/ iyice dalsın diye bekliyorum ki rahat rahat kahvaltı edeyim. Dün yine hep ilgi istedi. Hic bisey yapamadım hatta yemek bile. Dondurucuda onceden kalma çorba vardı onu çıkardım yanına da uydurdum bişeyler. Bazen ne zamana kadar böyle olacak diyorum. Ne zaman kendi kendine oyalanacak bende islerimi daha rahat yapabilicem. Kıyafet arar mı insan evde ben bazen arıyorum :/ bu evin düzeni oturmadı biliyosunuz. Doruk yüzünden elden geçiremedim her yeri rahat rahat. Dün aksam esim bir esofmanini sordu 3 ayrı dolapta aradım :( çünkü yeri geliyor ortadan kalksın diye kaldırıyorum bir yere sonra orda kalıyor. Asıl yerine konmayinca da orda mı burda mı diye ara dur :/ Velhasil bitmez benim isim bu oğlan okula başlayana kadar sanırım :)) alışamıyorum da bu düzensizliğe :)) neyse oğlan uyudu ben bı iki lokma atayım ağzıma bari. Buralardayim ben

11/07/2012 07:11:00

Günaydın :)

Banuşum beni atlamışsın hehe :p
Neclacım yıpratma artık kendini, bence işe başla biraz dağıt kafanı, ama okudum işyerindekileri sevmiyorum mutlu değilim demişsin, o da kötü bir durum ama kaçarı yok maalesef ben de aynı durumdayım :( öksürük illeti süründürüyor insanı, hastalık geçip gitse de öksürüğün düzelmesi zaman alıyor, geçmiş olsun...
Defne nasıl oldu Hülyaaa
Zeynep geçmiş olsun canım, valla boş bulunuyoruz bazen, aman Allah korusun hepsini de...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...