MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/07/2012 05:48:00

Doktorcum ama sende beni atlamissin :( günaydın

11/07/2012 06:06:00

Neşem sen benim kalbimdesin her zaman, atlarmıyım seni hiç ;) inan göndere bastıktan sonra Neşeye yazmadım dedim kendi kendime ama Özde bacı beni rahat bırakmayınca tekrar dönüp de yazamadım :) 

Bakın şimdiden söyleyeyim, ben ayın 25 inde Ankarada olacağım, Angaralılar 26 sında benimsiniz başka bir plan yapmayın sakın emi ;)) Neşe, Hülya, Özlem, duyuyormusunuz beniiiiiii?

11/07/2012 06:12:00

Anaaaaaa superrrrr.. Ay dur ajandaya kaydedeyim ben bunu.. Özisim benim

Ahahahahah mini İstanbul buluşmasından sonra mini Ankara buluşması süper olacak.. Edayı da al gel onunda ailesi Ankara'da nasıl olsa :))

11/07/2012 07:22:00

Keşke gelebilse dur bak söyleyeyim ;))

11/07/2012 07:39:00

Herkeslere günaydınlaaaaaaaar :)

ay yok siz beni göbişin orta yerinden çatlatıcanız :) Bak buluşuyosunuz böle kıskanıyorum fena :) bi maketimi yapıp gönderiyim bare, kenarda dursun :P 
Şaka bir yana keşke bende gelebilsem.. Keşkee... :( Öyle çok istiyorum ki sizle yüzyüze tanışıp görüşebilmeyii.. 

Ben Zeynep'i kaçırmışım arada :( Zeynepcim noldu geçmiş olsun. Önemli bişey değildir inşallah. 

11/07/2012 07:46:00

Ama yaaa olmazki böylede yapilmazk:(( nasıl kıskandım ben sizi şimdi:(( Nurti canlar diye inlerken siz benzin buluşun bakalım:)) benim yerime de değerlendirin bu kıymetli zamaninizi, cok sevindim görüşecek olmanıza. Hepiniz öpün birbirinizi ve kuzularınızı benim icin.

Ask olsun Ozlem biz kalbinde degil miyiz:)

Nesecik Allah seninde yardımcın olsun Canim. Annecin gelse biraz kalsa sende . Düzenini oturttsan evini toparlasan olmamiiii:)

11/07/2012 07:47:00

Ayaegulcum yazdıktan sonra gördüm seni hosgeldin Canim benim.

11/07/2012 07:49:00

Valla cidden söylüyorum herbirinizin ayrı ayrı yerleri var gönlümde, seviyorum sizi platonik olaraktan ;))

11/07/2012 07:49:00

Olsun Banuşum hiç önemli değil :) nasılsın, Durucuk nasıl :) 

11/07/2012 07:53:00

Durucuk iyi Allah'a şükür, çığlık çığlığa:) sesinin farkına vardı:) birde eline ne geçirirse yere atıyor:) beni görünce akşamları eğer koltukta oturuyorsa elini koltuğa vura vura seviniyor:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...