MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/07/2012 09:57:00

oy kuzucum benim :) bayılıyorum ben o sevinç çığlıklarınaaa :) keyifleri yerinde oldumu geçip karşısına tüm gün izleyesim geliyor :) 

11/07/2012 10:04:00

:))) Bizde seni Özlemim, doktorum :)

11/07/2012 10:05:00

Aynen Ayşegülcüm :)) Masal iyi mi herşey yolunda mı? Sen hala evdesin dimi canım?

11/07/2012 10:09:00

İyi Masal çok şükür. buruncuk tıkalı hala :( bugün keyfi yerinde şimdilik,Allah bozmasın.. Bazen sinirli bi halde ağlama krizleri oluyor kucağıma gelmek istiyor sürekli. Ben evdeyim evet ;) 

home office :)))

11/07/2012 10:42:00

Canım benim yaa, düzelemedi hala Masalcık :(

Evde olmak çok güzel yaaaaa, tadını çıkarın bayanlarrr :)))

11/07/2012 14:12:00

sağ mememin derisinin hemen altında fındık büyüklüğünde iki kitle geliyor elime,emziren annelerde meme kanseri olmaz diye biliorum ama baska bisey mi acaba süt damarları tıkarda sisermi?böyle bir sorun yasayan varmı?

11/07/2012 14:16:00

Selam kızlar bugün uğrayamadım temizlik yaptım biraz yoruldum. Bir nurtiye bakayım sonra da gidip yemek yapayım dedim :) 

Neclacım çok geçmiş olsun inş en kısa zamanda kurtulursun hastalık illetinden. 
Neşecim valla bu bücürler var ya çok fenalar. Bütün hayatımızı onlar yönetiyor artık. onlara göre yemek ye temizlik yap herşey onlara göre yani :) 

Çok teşekkür ederim Banucum, Özlemcim allah hepimizin evlatlarını korusun. 

Ohh ne güzel yine buluşuyorsunuz. Neşecim en şanslı sensin galiba hem istanbul buluşmasında vardın. hem de ankara buşulmasında olacaksın :) ne mutlu sana...

Ayşegülcüm geçen gün duru çok fena düşecekti kafasının üstüne ama kv yakaladı çok şükür. Masalıma geçmiş olsun iyileşsin hemencecik

Ahh banum o tepkiler var ya insanı kendinden geçiriyor. Bayılıyrum bende o hallerine :) 

Öpüyorum hepinizi uğrarım yine arada. Şimdi gidip yemek olayına başlayayım bari. Koca gelince aç kalmasın :P

11/07/2012 14:16:00

:/ hmm.. elanne bence ihmal etme bir doktora görün mutlaka. Bende öyle biliorum ama belki bi yağ bezesi falandır. Yine de muayene olmakta fayda var. 

11/07/2012 14:18:00

elanne hoşgeldin geçmiş olsun ihmal etme bi doktora göster bence.

aycim sen de hoşgeldin 
ben kaçar şimdilik 

11/07/2012 14:22:00

Sende hoşgeldin güle güle zeynepcim :) öperim prensesleri :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...