MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/07/2012 19:39:00

handecim biz ilk önce meyve sularından tattırdık çay kaşığıyla. Sonra püre verdik. sonra yoğurt verdik içine meyve koyarak. Şimdi de çorba,muhallebi,yoğurt kahvaltı veriyoruz. balkabağı veriyoruz birde buharda pişirip

Neclacım enişten en kısa zamanda iyileşir umarım çok geçmiş olsun...

11/07/2012 21:22:00

napaysiniz hatunlaar :)

uyuttum masalimi suluman izliorum bende.kocis bu gece.yok.masalimla yalnizim..azcik tirsiyorum ama napalim artik :))

handecim bende meyve suyu ile basladim ama pureye dha hizli giris yaptim.sakin sebze corbasi verme hemen ben verdim 6gun kaka yapamadi yavrum :( dr ver dedi,pisman oldum..

neclacim gecmisler olsun :(

11/07/2012 21:29:00

Neclacım çok geçmiş olsun. Zor cidden ama atlatır inşallah ta ayaklanır en kısa zamanda. Allah şifa versin tüm hastalara. 

Handecim bekle madem içine sinmiyorsa...  Bir ara burda da konuşuldu demir ve paraben meselesi eski sayfalarda vardır. Bizim canımız, bitanemiz dr cugumuzda verilmesinden yanaydı. 
Yarın bende oğlusa elma suyu vericem ilk defa :)) çok merak ediyorum tepkisini bakalım sevecekmi. Bugun aldım kırmızı elma marketten. Yarın cam rende de rendeleyip suyunu vericem bakalım. 5,5 aylık olduk artık ufaktan başlamak lazım. Cumartesi de gecikmeli olarak kontrole gidicez ilk kez ankarada :)) 5. ay kontrolü zamanı burda değildik Bursaya gitmiştik ama doktorun sözünü dinlemediğim için adamın karşısına geçmek istemedim :)) nasıl olsa ankarada bir doktor bulmamız gerekiyor diye buraya dönmeyi bekledim. Bursada sadece rota aşısı vardı onu aldık yaptırdık kontrol kaldı. kilo alımı boyu falan kaçtı ama bakalım 5,5 ay kontrolü olucak bu sefer. sonra 6 ay kontrolü ve aşıları gelecek hemencecik :)) doktorumuzu seçtik yarın randevumuzu netleştirirsek yeni doktorumuzla cumartesi tanısıcaz bakalım. İnsallah memnun kalırız birbirimizden. Burdan bir arkadaş çok önermiş doktoru inşallah onun gibi severiz bizde. 

11/07/2012 21:30:00

anaaammm ayccimmm gelmiş hoşgelmiş. Tırsma canım benim ben okur üflerim manisalara :)))

11/07/2012 21:37:00

oku ufle sekerimm :))

ay starda eyvah dusuyorumda tam kirik bi bayan var yaw :)) ona takildim.

doruk pasa nasillarrr uyudumu :)

11/07/2012 21:51:00

Uyudu uyudu baya oldu acikinca uyanır yine :)) benim kociste kumanda ben son zamanalrda pek

İlgileniyorum tv ile.. Sulumani bile adam akıllı izleyemedim

11/07/2012 21:53:00

benimki hep sizar tv izlerken.bende mutfaktan ve masaldan firsat kalirsa izliyorum iste '))

11/07/2012 22:00:00

Benimki de sızar genelde ama nasıl olduysa bu aksam sızmadı.. Hatta takılırım uykusuz olan benim ama sızan sensin diye :))

11/07/2012 22:04:00

bizde de ayni :) bende sitem ediyorum hep.hatta uyudugunda yerine yatsin diye de baya savas veriyorum.. derin uyuyor :)) of bak simdi benim uykum geldi uyuyasm yok :+

11/07/2012 22:06:00

Kuzum ben de yatayım artık. Oglus uyanmadan biraz uyuyayım bari. Yatmadan emzirsem mı diye düşünüyorum ama sanki öyle daha çabuk uyanıyor sanki :) neyse yatım de nasıl olsa uyanır acikinca. Öptüm seni

Allaha emanet olun.. Okudum üfledim :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...