Misafirimiz var ;) Dolayisiyla yine bir kiprasma..

Ynt: Misafirimiz var ;) Dolayisiyla yine bir kiprasma..

06/07/2011 07:29:00

Nilberk senin ve tüm çalışan anneler için haftasonu da yapalım, hatta gunünü bile sen belirle, kimse kiprasma mağduru olmasın ;) Dilek aklıma bir yer daha geldi, Havagazi Fabrikası da olabilir bak

06/07/2011 07:37:00

Pinarcim Sapancada gözlerim seni aradi ama öğrendimki gelememişsin çok geçmiş olsun cnm. Bu defa yarin geçte olsa gelmeye çaliş tanişalim artik ))) bende iş çikişi geleceğim

06/07/2011 07:39:00

Nur evet canım gelemedim maalesef. sağol. artık bazı şeyleri çok istemeyeceğim. aksilik çıkıyor. sağlıklar yerinde olsun en mühimi o ama çok fena oturdu bu sefer. elimden geleni yapacağım

06/07/2011 07:48:00

ayyy ben de gelmek isterim kısmet  olursa...

06/07/2011 07:57:00

ayşini çok görmek isterim ama çarşamba günü bizim burda  stajerlere veda kokteyli var. bir yıl boyunca bizimle olan arkadaşlarımız için toplanacağız, kalmasam olmayacak :( erteleme durumu olmaz di mi buluşmayı?

06/07/2011 10:55:00

havagazı fabrikası cok cin 1 öneri olmuşş.. pembety yi tebrik ederim. 8) hem püsürü kişi hem bebek arabaları... kordon kaldırmaz bizii. 8)

**ek 1 bilgi.çrş izmir için bu haftanın en sıcak günü olacak mış. 35 derece... hem de çalışanların katılması adına saati sarkıtma taraftarıyım...

di 6Y
06/07/2011 11:18:00

Evdeyim aren huysuz dis cikariyor ve yemiyor. Saati de mekani da birakiyorum. Ne isterseniz yapinn :ppppppp operimmm

di 6Y
06/07/2011 11:22:00

Aa unuttum aksama misafirde var ve acimm :)))))

06/07/2011 11:25:00

dilek kuzum dinlensen geçer... büyütme gözünde... ben 1 hawagazı fabrikasının cafesi acıkmıymış öreneyim aksama yazarımm.. şimdik cıkıyorum..

di 6Y
06/07/2011 11:29:00

Gulcan in da onerisi var onun asina oldugu bir yer. Sisim sanirim. Onu da bekleyiiiin.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...