Misafirimiz var ;) Dolayisiyla yine bir kiprasma..

Ynt: Misafirimiz var ;) Dolayisiyla yine bir kiprasma..

06/07/2011 12:15:00

iki hafta sonra izmirde olacağım ben :((( seçim işleri olmasaydı bu hafta gelirdim püfff...

fnur biz sapancada birbirimizi gördüysek ve konuşmadıysak ayıp bize diyorum :p
ben miyopum ve bu miyopluğum yüzünden ne soğuk nevaleliğim kaldı ne burnu büyüklüğüm.. asosyal olucam miyop yüzünden :((

06/07/2011 12:27:00

Yaaa inanmayacaksin ama bende miyopum hilaldefne )) hemde anlattiğin gibi en ağirindan. Lensler bazen çözüm olmuyor.S apancada tanişamamiş olmamizin bahanesi olamaz belki ama çok kişiyle tanişamadim ben kalabalik, Doruk Kaan biyandan, yol uzakliğindan erken kalkma durumu biyandan derken böyle oldu işte (( sen gelince İzmirde mutlaka görüşelim.

Yer benim için fark etmez Gülcanim neresi derseniz uyarim. Havagazida çok iyi fikirdi geniş alan hem ama sen oraya gelemeyeceğini yazmişsin senin dediğin olsun sisimiydi neydi işte orasi olsun. )) Uyarim ben hepsine benim için tek saat sorun onuda her birinize tel açip heyy kalkmayin henüz ben geliyorum diye uyari vererek çözeceğim ))

di 6Y
06/07/2011 12:29:00

isten cikanlarin gelmeleri ve havanin serinlemesi umuduyla saatin biraz daha gece alinmasi iyi olur diye dusunduk.. 1700 dedik ama hala erken derseniz yarim sa daha sarkitalim :))

di 6Y

di 6Y

06/07/2011 12:35:00

Nurum, kalkmayız kalkmayız :))
En azından kendi adıma diyeyim, sen gelmeden hayatta kalkmam:))

Bence saati 17.00 iyi...

Sisim midir yani ey kadunlar?

di 6Y
06/07/2011 12:39:00

Bence ok dir.

06/07/2011 12:53:00

Sapanca'dan daha kalabalık olalım, daha çok eğlenelim, daha güzel çıkalım, fotolarımızla daha büyük kıskançlıklar yaratalım :))))

Ha ha haaa, okuyunca ben bile kendime gıcık oldum :)))))

İlk kez karşılacağım kadunlara not: Bu ben değilim. Sahiden. Valla billa :))

06/07/2011 12:54:00

Ok dir bencede sorun yok.Yanliz park yeri bulmam adina bi açik adres versene Gülcan Atatürk cd. No 124 ticaret odasinin yaninda bulduğum biyer var orasimi sisim

di 6Y
06/07/2011 12:58:00

Gulcan evet evet :))))))) bizim elinden cikan fotolar harika... Bknz profil pict.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...