artık ağır geliyor..

<123>

Ynt: artık ağır geliyor..

04/14/2012 11:01:00

düşünceleriniz ve desteğiniz için hepinize çok teşekkür ederim :))

04/14/2012 18:46:00

Anlattiklarindan Bende senin ve annenin guclu bir kadin oldugunuzu dusu nuyorum..yasananlar kolay seyler degil ..sen kendin bebekken 2 cocugun annesi oluvermissin..olumsuzluklara ragmen geleceginiz icin cabalamanda cok guzel..benim cevremde de genclik hatasi yalnis secimler yapmmus sonrasinda yola bekar anne olup yoktan var etmis suan cok basarili taktir ettigim kadinlar var..okulun ve cocugun icin kaymakamlik sosyal hizmetlere basvurmani oneririm maddi destek veriyorlar,okula devamliligini kolaylastirir.bu donem zor ama ileride kizin ve kardesine ornek bir anne ve abla olacagin guzel gunler gelecektir..

04/15/2012 12:31:00

kaymakamlık annem çalıştığı için destek vermedi başwurdum . evet o güzel günler gelicek inş bekliyorum kuzularımla birlikte :))

04/17/2012 19:09:00

BENDE İZMİRDEYİM KARŞIYAKA.YAKIN SAYILIRIZ.EĞER İHTİYACIN VARSA OĞLUMUN KÜÇÜLEN KIYAFETLERİNİ VEREBİLRİM.GERÇİ SENİN KIZIN VAR AMA KARDEŞİNDE ERKEK SANIRIM.İHTİYAÇ DUYARSAN BANA ÖZELDEN YAZARSIN.

04/17/2012 21:44:00

merhaba..yazdıklarını okuyunca yasadklarımı bırkez daha yasadım sankı..bnde 20 yasındayım 2 yıllık evlıyım ve 6 aylık bır kızım var. kaçarak evlenmedim ama erken yasta yapılan evliliklerin birlikteliklerin saglıklı olmadgını çok acı bir şekilde öğrendim..kız kardesımde senin gibi kaçtı..ustelık o kaçtıgında sadece 15 yasındaydı.su an 16 yasında ve 3 aylık bebegı var..aynı sen gıbı dogumdan sonra sorunlar yasadı ve bırlıkte yasadıgı kısıden ayrılılp annemın evıne döndü.evlilik olmadı yani..bunları senı ne kadar ıyı anladıgımı bıraz olsun anlatmak için yazdım..eger yasadıgımız surecı ve ısın hukuki boyutunu öğrenmek istersen özelden konusabiliriz..dertlesmek istersende sana numaramı yazabılırım cunku gıremıyorum ınternete cok sık.güçlü bir annesin eminim ve sartlar ne olursa olsun bebegıne sahip cıkmıssın.önünde saygıyla eğiliyorum senin.sen bebegine yok canınla sahip cıktıysan rabbim seni ve güzel kızını sahipsiz bırakmaz.yokluk nedir çok iyi bilirim heleki bir anne için bbeğin ihtiyaçlarını karsılayamamak inanlmaz zor:( Allah yardımcın olsun.umarım devlette sizi sahipsiz bırakmaz..hem bak çok şanslısın izmirdesin.orada birsürü nurturia annesi var.bebeğin ve kardesını alıp onlarla etkınlıklere katılıp kafanı dağıtır en kısa sürede toparlanırsın..öpüyorum seni ve güzel kızını..dediğim gibi dertlesmek istersen herzaman konusabiliriz..

04/30/2012 13:26:00

ço tşk ederm kızım diş çıkardığı için huysuzdu o yüzden geç cwp wryrm kusura bakmayın . elbette bnde sznle dertleşmk sohbet etmk isderm herzmn :) hukuki boyutta şuan birşey yapmayı düşünmüyrum ama yapıcağım zaman yardımınızı isderm çok iyi olur tşk ederm ..... 

evt tek başına çocuk büyütmek çok zor çok şükür ki ailem destek oluyor çoğu zaman eksiklerni karşılamayıp üzülsemde Rabbim e sığınıyorum ve mutlaka bir kapı açıyor bana sağlıklı olsun prensesim bnm için o yeter çok tşk ederim ilginiz için . umarım eşinizle sorunlarınız çözülür çok üzüldüm :( 

05/15/2012 16:13:00

mrh bende izmir bayraklıda otuyorum eğer istersen goruşüp arkadas olabılırız..? ınsan boyle zamanlarda çözümden çok konusucak bırıne ıhtıyaç duyar nezaman istersen özelden yazabılırsın.. allah yardımcın olsun....

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...