Fisher Price 3`ü 1 arada Anakucağı

11/05/2011 08:34:00

bu ürünü kullanan ve çok memnun kalan bir arkadaşımda gördüğüm ve piyasada çok zor bularak aldığım (özelliklerine göre fiyatı en uygun olan model bu) anakucağını sadece birkaç saat kullandım, oğlumun dedesi de ertesi gün bize başka bir marka anakucağı hediye edince buna ihtiyacım kalmadığı için satmak istiyorum. özellikle yeni doğan bebekleri olann anneler için ideal bir yardımcı.titreşim özelliği bebeği çok rahatlatıyor. birkaç aylık olduğunda da oyuncak barındaki sevimli oyuncaklarla ilgileniyor, onları yakalamaya çalışıyor.

ürünün sıfırdan farkı yok. kutusu ve kullanım kitapçığı ile birlikte vereceğim.

Fiyatı 120,00 TL.

Özellikleri:

Bebeğiniz ile birlikte büyüyen konfor!
  • 3 in 1 Anakucağı bebek koltuğundan yeni yürümeye başlayanlar bebekler için sallanan sandalyeye dönüşen uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır.
  • Titreşim ve sallanma özelliği yenidoğan bebeklerin rahatlamasına yardım eder.
  • Bebeğinize yemek yedirmek veya bebeğinizin uyuması için anakucağını sabitleyen destek çubukları mevcuttur.
  • Bebeğiniz büyüdüğünde koltuğu daha dik konumunda sandalye olarak kullanabilirsiniz.
  • Eğlenceli çiftlik karakterlerinden oluşan oyuncaklar takılıp çıkarılabilir özelliktedir.
  • Oyuncak barında çıkarılabilir 3 oyuncak mevcuttur.
  • İki ayrı oturma ayarı bulunmaktadır.
  • 3 noktalı emniyet sistemine sahiptir.

Taşıma Kapasitesi: 9/18kg.

Markanın Ait Olduğu Ülke: USA

• Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
    ankaradan 2. el bebek gereçleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...