her haftasonu gelen misafir:(

Ynt: her haftasonu gelen misafir:(

11/26/2010 12:39:00

:) eşime dün akşamdan beri hiç bişi demedim hatta bu konu hakkında hiç konuşmadık bir daha h.sonuna kadar yüzünü görebilirsem şanslıyım demektir:) artık h.sonları kızımız için bişiler yapmayı planlıyorum en azından çocuk için faydalı olur

11/26/2010 12:42:00

bende çözümü hiç o konularda konuşmamakta buldum yoksa arada kalıp bunalıyorlar ve sizin aile hayatınıızın huzursuzluğuyla sonuçlanıyo çok kafaya takmamakta yarar var.

12/16/2010 09:33:00

Haftasonu  gelmeden ara ara hafta içi bir akşam siz gidin bence... Oğlunu torununu görme fırsatı verin. Haftasonu için da plan yaptığınızda kimseyi kırmamış olursunuz. ister istemez eşinizle tartışmak durumundada kalmazsınız. daha dün akşam birlikteydik dediğinizde eşinizinde verecek pek bi cevabı olmayacak bence....

12/16/2010 10:01:00

benden 3 saat uzaklıkta bir mesafede oldukları için bizim gitme şansımız yok malesef yakın olsalar bu gidiş gelişler kalma ile sonuçlanmazdı

12/16/2010 10:01:00

benden 3 saat uzaklıkta bir mesafede oldukları için bizim gitme şansımız yok malesef yakın olsalar bu gidiş gelişler kalma ile sonuçlanmazdı

12/16/2010 10:57:00

ilk mesajdaki 1saat yol okuyunca böyle bişey önermiştim... :)

12/16/2010 12:07:00

Peki haftasonları sizin bir programınız olmuyor mu? Alışveriş, gezme, vs? Biz mesela haftasonları mutlaka dışarı çıkarız, eve alışveriş falan gezeriz. Sizin de böyle bir programınız olsa, belki arkadaşlarınızla programınız olur, kv.nize bizim bugün programımız var geç döneceğiz eve kusura bakmayın falan dersiniz.

12/16/2010 22:24:00

ya ne düşüncesiz insanlar var yuhh

şeytan diyor bi kavga çıkar,küs,hiç gelemesinler...hakettikleri gibi yani...

ama tabii uzun vadede çok daha zarar veriyor malesef,siz beni dinlemeyin en iyisi

12/17/2010 07:52:00

2,5 sene lik bir denemem oldu. sonuçları kötü oluyor... :(

12/17/2010 08:27:00

bize biraz yakındılar taşındılar köylerine şimdi mesafe çoğaldı kalma süreleri uzar diyorum :) 3 sene küs kaldım ama neye yaradı hep biz zarar gördük eşimle tartışmalar falan bunlarla ne çok iyi olucam ne çok kötü dün evdeki tv yi istemişler bizim allahım sabır diyorum evlerinde tv bozulmuş bizimkine onlara verelim biz taksitle yenisini alırmışız:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...