her haftasonu gelen misafir:(

<12345>

Ynt: her haftasonu gelen misafir:(

02/27/2011 23:24:00

summary arkadaşım anladım ki olay azıcık senin eşinde de var.(Gelmelirini eşimde istiyor demişsin) Seni ve mutsuzluğunu anlayan biriyse şanslı kesimdesin demektir onunla bi güzel konuş dışarıda yiyoruz masraf evde yapıyorum yorgunluk ve birazda afedersin ama eşşeklik de. Ha yok seni anlayamayan, bu durumun rahatsızlık verdiğini farkedemeyen biriysede o zaman sende eşine rahatsızlık ver ki anlasın. Şöyleki baştan güzel güzel konuş yok oda taviz vermiyorsa sülalesi için o zaman sen onlar geldiği zaman eşine olan tavırlarını hafiften değiştir mutsuz verici olmayan kadın ol (yatak odasında da) ama bunları yaparken onun gözüne gözüne sokma bi şeyler eksik olsun ama o eksikliğin tam olarak ne olduğunu anlamasın sadece hissetsin zamanla o eksik şeyler onu rahatsız eder ve bunu bi takım sebeplere bağlar. bi bakar sülalesi gelince bi şeyler eksiliyo hayatında ve bu onun yaşam kalitesini etkiliyo mutsuzlaşıyo o da zamanla soğur gelmelerinden. Ama dikkat et bu verici olmama tavrı uzun sıkıcı ve adamın gözüne sokarcasına sülalen geliyosa ben buyum olmasın. Çünkü erkek milleti anacım ne olur ne olmaz fazla elimde kalır nasılolsa diye güvenme. Allah korusun başka bi başlık açıpta dertleşmeyelim... 

03/02/2011 11:45:00

aman ben o konuda pek şanslıyım eltim kayınvalidem hep aynı apartmandayız.. birbirimizi hiç görmeyiz...

aylarca görmediğim oluyor eltimi .. kayınvalidemide 2 hafta görmediğim oluyor...

kimse kimseye gitmez :)) süper yani..

bence siz bir yerlere çıkın hep bir bahane üretin .... arkadaş çevreniz varsa onlarla takılın .. eve başka misafriler davet edin.. vs vs... belki o zaman gelmezler :)

03/02/2011 15:50:00

eşimin ailesi 17 saatlik yolda gelmeleri çok zor ama ben gelmelerini isterim çünkü kayınvalidem hiçbirseye karısmaz hatta bana iş bile bırakmıyor kendi işini kendi yapar doğumumda gelmişlerdi görümcemle elimi neredeyse soğuk sudan sıcak suya sokmadım yeterki ben bızdığımla ilgileneyim diye tek sıkıntımız yemek konusuydu onlara bizim yemekler garip geliyor pek yemiyorlar bende onların yemeklerini pek yemiyorum 2 yıl oldu evleneli ama hala alışamadım yemeklerine

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...