2 güzel meleğin başarılı,güzel yürekli,güzel anneleri Özlem(ozlembala) iyi ki doğmuşsun... :)

Ynt: 2 güzel meleğin başarılı,güzel yürekli,güzel anneleri Özlem(ozlembala) iyi ki doğmuşsun... :)

09/24/2012 13:30:00

Özlemcim, doğum günün kutlu olsun...nice güzel mutlu sağlıklı yaşların olsun, kızlarınla nice güzel yıllar dilerim...çok öperim :)

Ynt: 2 güzel meleğin başarılı,güzel yürekli,güzel anneleri Özlem(ozlembala) iyi ki doğmuşsun... :)

09/24/2012 13:31:00

Özlem güzel anne nice mutlu senelere

09/24/2012 13:40:00

özlemcim, sağlıklı mutlu nice güzel yaşların olsun..
öpüyorum sevgiyle

09/24/2012 13:59:00

İyi ki dogdun Ozlem'cim, nice guzel yillar dilerim:)

09/24/2012 18:04:00

Özlem

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun..

Sevgilerimizle...

Çiğdem&Bartu

09/24/2012 18:04:00

Özlem'ciğim nice yaşlara, ailenle mutlu bir ömür dilerim;)

09/24/2012 18:37:00

özlemcim yeni yaşın kutlu olsun.mutlu,huzurlu,sağlıklı ve başarı dolu günler diliyorum.sevgiler..

09/24/2012 18:43:00

İyiki doğdun güzel anne:) nice güzel yaslara sevdiklerinle beraber...!

09/24/2012 19:11:00

Iyiki doğdun Özlem.sevdiklerinle nice.güzel yıllara.inşallah.

09/24/2012 19:24:00

saglikli mutlu huzur dolu, kizlarinla,esinle,sevdiklerinle uzuuun yillar diliyorum arkadasim. iyiki dogmussun iyiki seni tanimisim. opuyorum seni ve kuzularini.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...