2 güzel meleğin başarılı,güzel yürekli,güzel anneleri Özlem(ozlembala) iyi ki doğmuşsun... :)

Ynt: 2 güzel meleğin başarılı,güzel yürekli,güzel anneleri Özlem(ozlembala) iyi ki doğmuşsun... :)

09/24/2012 19:24:00

saglikli mutlu huzur dolu, kizlarinla,esinle,sevdiklerinle uzuuun yillar diliyorum arkadasim. iyiki dogmussun iyiki seni tanimisim. opuyorum seni ve kuzularini.

Ynt: 2 güzel meleğin başarılı,güzel yürekli,güzel anneleri Özlem(ozlembala) iyi ki doğmuşsun... :)

09/24/2012 19:45:00

Özlemcim sevdiklerinle birlikte nice güzel ,mutlu,huzur dolu yıllarınız olsun,iyi ki doğdun;)

09/24/2012 20:41:00

Canım arkadaşlarım, çok incesiniz çok çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için..Daha nice güzel yıllarımız olsun hep beraber, öpüyorum hepinizi sevgiyle:)

09/25/2012 04:00:00

Ozlem, yeni yasinda ve yeni girişiminde cok saglik, mutluluk ve basarılar dilerim :) Dogum gunun kutlu olsun.

09/25/2012 05:52:00

nice yıllara özlemciğim

09/25/2012 06:37:00

özlemcim tatlı kızlarınla eşinle sana sağlıklı mutlu yıllar diliyorum yeni bir yıl yeni bir işe başlangıç bütün yenilikler seninle olsun çokkkk öptümmmmmmmmmmmm

09/25/2012 07:01:00

Ozlemcim iyi ki dogmus, iyi ki dogurmussun, iyi ki anne olmussun
ne mutlu sana
nice sağlıklı, mutlu, huzurlu yıllara insallah tüm sevdiklerinle birlikte

09/25/2012 14:47:00

Çok teşekkür ederim, güzel dilekleriniz için iyi ki varsınız hayatımda..

09/26/2012 09:08:00

Özlemcim, en icten dileklerimle yeni yasini kutlarim, hayatin saglikla, huzurla, guzelliklerle dolu olsun. Öperim cok.

09/26/2012 09:39:00

Özlemcim kızlarınla, eşinle ve tüm sevdiklerinle birlikte uzun, sağlıklı ömürler diliyorum. iyiki doğmuşsun nazik,kibar, girişimci bayan:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...