Oyun ablası arayanlar

10/22/2011 20:32:00

Merhabalar! Ben Özbekistanliyim 22 yaşindayim hamşireyim. Acıbademde oturyorum. Çocukleri çok ve çok seviyorum. Kendime guvenirim. İstarsaniz bana ulaşabilirsiniz özel msj gondarsaniz detayli konuşuruz.

Ynt: Oyun ablası arayanlar

10/24/2011 14:10:00

Matu cum kendine nasıl bir iş arıyorsun yatlı mı gündüzlümü hangi semtlerde çalışabilirsin? Cevap yollarsan çok sevinirim.

10/25/2011 11:34:00

Merhabalar! Ben acıbadema yakın olan her yerda yatili çalişabilirim. Siz nerede oturyosunuz? Kaç tane çocuğunuz var ve kaç yaşlarinda? Ve nasıl bi oyun ablasi istiyosunuz bunlaride yazarsaniz sevinirim

10/25/2011 13:53:00

Matu cum sen karşıda çalışmak istiyorsun herhalde ben avrupa yakasından sana yazıyorum ilgilenirsen görüşelim mutlak . Avropa yakasında çalışmak istemezsen bu tarafta çalışmak istiycek tanıdığın varmı?

10/25/2011 18:49:00

İsterseniz telefonle detayli konuşalim daha iyi olurdu özelden msjle nomerami yollarim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...