kız anneleri her çeşit barbieli oyuncaklar , setler burada

03/04/2012 22:56:00

aslında diğer başlıkta belirtebilirdim ama o kadar çok barbie oyuncağı varki ayrı başlık açmayı .  uygun gördüm . çok güzel oyuncaklar var. nerdemi : evim.net te . 

oyuncak kutuları , çöp kovaları , ütü seti , mutfak seti , pazar arabası ,tepsili çay seti, içi dolu market sepeti , bulaşık seti , aktivite masası . hepsi barbie li. ayrıca sadece aktivite masası hariç hepsinin kaşif dora temalı olanlarıda mevcut .fiyatlar oldukça iyi geldi bana . aslında sadece pembe değilde daha unisex renklerde olsa idi ben oğluma bir pazar arabası veya market sepeti almak istiyordum ama  keşke pembe dışında herhangi bir renk olsaydı. üye değilseniz davet linkimden olursanız çok sevinirm .Buradan :) 

Ynt: kız anneleri her çeşit barbieli oyuncaklar , setler burada

03/04/2012 23:08:00

Orjinal barbie mi acaba????

03/04/2012 23:12:00

canım orjinalmi bilmiyorum ama dede oyuncak tarafından üretilmiş. türk markası. bizde dede oyuncak markalı çok ürün var hepsinin kalitesi çok iyi. yani çin malı değil. yurtdışından gelme orjinal değildir ama en azından lisanslı olduğunu tahmin ediyorum :) 

03/04/2012 23:14:00

Oyleyse fiyatlar cok iyi gercekten aman irjinalleri cinde uretiliyo zaten yaw yerli mali yurdun mali:)

03/04/2012 23:15:00

bencede canım . şimdi baktımda br kaç yerde lisanslı yazıyor. ama hepsini geçtim dede oyuncak ın kalitesi çok iyi. bizde çok oyuncağı var . 

03/05/2012 06:49:00

bu arada kalan süre 22 saat 10 dk . şu an itibariyle. 

03/05/2012 07:24:00

o mutfak oyuncağı migrosda 45 tl falandı, dün gördüm, piyasa fiyatı 69 falan değil. ama tabi yine migrosdan uygun olmuş.
 ben geçen sene onu yeğenime 23 nisan indiriminde 20tlye almıştım yine migrosdan
dora pazar arabası 3-4 hafta önce bimde 15tl idi.
neşeli kuleyi de çarşıdan 15 tlye aldım

03/05/2012 07:40:00

tabiyki hepsi en ucuz diye iddiam yok :) ama bana uygun geldiği için paylaştım. oyuncakçılarla kıyaslama yaptığımda iyi. zaten oğlum olduğu için kız oyuncaklarının piyasasını bilmem .o yüzden alacak arkadaşlar tabiyki her yeri iyi araştırmak lazım.bende öyle yapıyorum sonuçta . bim i saymıyorum :D ordan çok şey almak istedim hep kaçırdım ben .

03/05/2012 09:17:00

canım sana kasıt olsun diye söylemedim, indirim siteleri ürünlerin piyasa fiyatını sanki çok yüksek gibi gösteriyor, çok indirim varmış gibi lanse ediyorlar, onlara sinir oluyorum.
bimin indirimlerinin broşürünü internet sitesinden takip edebilirsin.

03/05/2012 10:10:00

yok canım anladım :))  fiyatların yüksek tutulupta çok indirim yapılmış gibi gösterildiği doğru.bende çok kızıyorum bu duruma :) o yüzden bişey alırken mutlaka araştırıyorum. bim burda benim evime çok yakın. ama sanırım çocuklu olduğumdan pek hızlı davranıpta bişey alamıyorum. :)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...