Yasadigimiz sehirler

<12345>
04/19/2010 18:12:00

Yelish'e grubu kurdugu icin tekrardan tesekkurler..

Birbirimizin hangi sehirlerde yasadigini merak ediyoruz, onun icin bu konuyu baslattim. Gruba yeni girenler buradan kendini tanitabilir.

Biz San Diego'da yasiyoruz, 2003 yilindan bu yana. Cok calisan anne-baba olarak, tam bugun itibariyle 20 aylik minik kizimizla-Sila- birlikte.

Ynt: Yasadigimiz sehirler

04/19/2010 18:49:00

ne kadar iyi yapmissin sedavesila! San diego cok guzelmis oyle duydum:)

Biz 5 sene Tallahassee, Florida'da sonra da 1 sene Cincinnati'de yasadik. Simdi de Knoxville, TN'deyiz. Esim de ben de calisiyoruz...oglumuz Derin 29 aylik:)

04/19/2010 21:26:00

Ozge,

Siz epey gezmissiniz, biz geldik geleli hep ayni sehirdeyiz. Calisan anne baba olarak kolay gelsin size de :)

04/20/2010 02:37:00

merhabalar,

3.5 seneden beri Miami deyiz.aslinda ben miami ye geleli 3.5 sene oldu :) oglum Derin 6.5 aylik suan calismiyorum, okula devam ediyorum.grup icin cok tesekkurler.....

04/21/2010 05:58:00

Selam Anneler,

Ben biraz dış kapının mandalı olarak katıldım gruba... Yaklaşık 10 sene kadar önce Baltimore-DC civarında, sonra da Miami'de yaşadık. Şu an İstanbul'da yaşıyoruz, ama Amerika'ya sık sık gidip geliyoruz.  Sağımız solumuz belli olmaz, bir oradayız, bir burada, iyisi mi ben de gruba katılayım dedim  :)

04/21/2010 15:54:00

BlogcuAnne,

Biraz bize yazsana, donmek mi lazim? kalmak mi? Sizleri bilmiyorum ama bizim kafamizi cok mesgul ediyor bu soru. Ne tamamen donmek istiyoruz, hele cocuk olunca buralkar cok rahat, aktivite bol vs. Ama bir yandan da donmek istiyoruz cunku kizim ailesinden akrabalarindan uzakta buyuyor, annelerimiz babalarimiz bizsiz yaslaniyorlar...

Iyi yapmissin katilmakla :)

04/21/2010 17:25:00

ahh Sedavesila biz de ayni durumdayiz, eger istedigimiz gibi bir is bulursak donecegiz turkiyeye...ben sole dusunuyorum, artik buranin ne kadar cok pozitif yonu de olsa omur boyu yasayamam burda, sIkiliyorum artik... dedigin gibi aileden uzak buyumesini istemiyorum, annemler de artik genc degil...ne biliyim turkiye bana daha canli geliyor sanki...tabii ki biliyorum donunce de bircok seyden memnun olmicam,,,ay en biliyim... su anda icimden gecenler bunlar...umarim herseyin hayirlisi olur:)

evet blgucannem iyki gelmissin:))

04/21/2010 18:17:00

Biz 10 yildir Boston civarindayiz, son 5 yildir Providence, RI. Bu donmek-donmemek fikri aklimizda bizim de hep :)

04/22/2010 06:46:00

Ne yapicaz o zaman? donelim mi? kalalim mi? :)

04/23/2010 19:21:00

yaa evet oyle olabilse keske:) ben florida'dayken diyordum hep, keske kislari florida da yazlari da turkiyede calisabilsem:)) ne guzel olurdu....

yelish esin amerikali mi?

04/25/2010 14:32:00

Off, bu sorunun cevabı o kadar uzun ve karmaşık ki... Ben bile bulabilmiş değilim, her ne kadar dönmüş olsam da... :)

Detaylı yazıcam bu konuda.

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Amerika'da yasayan anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...