Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

Ynt: Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

04/15/2011 15:08:00

İlal'cim inanılmaz mutlu oldum Eylül Peri'nin sevinmesine,Polly si ile uyumasına..şimdi fotolara ve video ya purki'm le beraber baktık :)) o da Eylül'ün zafer işaretine bakıp aynısını yapmaya çalıştı :)))kurada bize siz çıkınca listemde olduğunuza sevindim..en azından hediye konusunda fikir sahibi olurum dedim..senin de bir iki gün önce Eylül'ün polly güncellemesi yazman üzerine tamam dedim bizim hediye bundan başkası olamaz..öte yandan da acaba babası bizim aldığımız modeli almışmıdır diye de tereddüt ettim..neyseki onu almamışsınız :)) seni ve kuzuyu sevgiyle kucaklıyorum :))
Özgecim sana da emeklerin için çok teşekkür ederim arkadaşım :))

04/15/2011 17:01:00

Bütün gün girememiştim buraya,şimdi eve geldim ilk işim pc açıp bebelerin sevinçlerine bakmak oldu harika harlkaaa içim açıldı resmen çok güzel birşey yaaaa..Özgecim emeğine teşekkürederim...

04/15/2011 17:04:00

hepsi birbirinden güzel ve özel hediyeler...güle güle kullansın minikler..

04/15/2011 17:07:00

yaa bne bi türlü paylaşamadım:(çoookkk cici ama çoookk

04/15/2011 17:15:00

Heyecan dorukta:)Şaşkın,mutlu AzraÇook mutlu hemde.Artık oyun zamanı:)Önce minnacıkSonrasında kocamaan bir hediyede benim için.Teşekkürler fnur çook teşekkürler.Gerçekten çok beğendik.Azra'nın arabası yoktu mesela ve bayıldı hediyene.Hala oynuyor:)) Tekrar hediyelerimiz için çooook teşekkürler

04/15/2011 17:48:00

04/15/2011 17:49:00

herhalde hediye fotoğrafını en geç ekleyebilen biziz..benim maymunum pek oturarak duramıyor da:)..Çok teşekkürler Pınar&Ege

04/15/2011 17:52:00

04/15/2011 17:53:00

görüldüğü üzere çook mutlu oldu ve hemen muz yapımına koyuldu:)

04/15/2011 17:56:00

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
23 Nisan 1. Geleneksel Nurturia Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...