Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

Ynt: Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

04/16/2011 10:50:00

hediyelerimiz bu sabah geldi. çok teşekkür ederiz didem ve derin'e. ekin'in adı yazan bir objemiz ilk kez oluyor çok sevdik.

04/16/2011 11:12:00

ne güzel ya çok mtlu oldum bende resimleri gördükçe bir dahakini kaçırmayacam

04/16/2011 12:37:00

ne kadar dolmuş sayfalar ne güzell tüm hediyeler tüm minikler şahane

04/16/2011 12:38:00

Firavun-Şebnemcim tekrar güle güle oynasın RüzgarAliç Opucüğümü aldımmmm ohh mis gibbiii :) Sevgiler

04/16/2011 12:52:00

bizim hediyemiz de geldi bugün:) Kuzey_Mania çok teşekkür ediyorum yaklaşık bir saattir sesi çıkmadan oynuyor:) Kurbağa sever oğlum karta da bayıldı.çok sağolun..

04/16/2011 14:03:00

BİZİM HEDİYEMİZ GELMEDİ MERAKLA HEYECANLA BEKLİYORUZ :):))

04/16/2011 17:18:00

hediyemizi bugun gonderdik, pazartesi kuzuya ulasacak insallah...

04/16/2011 20:39:00

Rabia, Ela'nın beğenmesine çok çok sevindim güle güle incelesin Güneş'in çok severek incelediği severek benden seslerini taklit ettiğim hayvanları tanıtan bir kitaptır ama hemen kaldırma yaa elinin altında kalsın :)

04/16/2011 21:16:00

Bizim hediyemizde son beş dakika kargocuların gazabından kurtulmak için arkadaşlığıma sığınıp, kendini profesyonelce açık eden, çiçeği burnunda arkadaşım Belkıs ve güzel kızı Ececikten :))

Tenten, kargo geldiğinde uyuyordu. Kargo gelince zaten uyanması gerektiği için uyandırmak için şu cümleyi söylemem yeterli oldu: '' Hadi kalk bakalım minik adam, sana bir hediye geldi'' Hemen, yataktan fırladı, saç baş dağınık ve acaip bir uyku mahmurluğuyla fotolar böyle çıktı :)

Tenten, çıldırdı. Projektörü, şu düğmesine basıp, içinde fotoğraflar dönen oyuncak fotoğraf makinesi zannetti. Sonra durumu açıklayınca filmleri bir bir takmaya başladı :) Çok çok sevdi. Bu harika seçim ve güzel yürekleri için Belkıs ve Ece'ye, hepimizin bu derece mutlu olmasına tüm fedakarlığıyla vesile olan arkadaşım Özgecon' a çok çok teşekkür ederiz :)

Not: Ben bu gruba fotoğraf koyma olayından habersizdim. O yüzden biraz geç kaldım. Geç olsun, güç olmasın dedim ekledim. Stop!

04/17/2011 07:59:00

Bu da bizim kızın cicİ kazağı ve kitabı teşşekürler EYLEMYİĞİT

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
23 Nisan 1. Geleneksel Nurturia Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...