Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

Ynt: Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

04/17/2011 14:59:00

tamam gülsüm cümm, sağol..:))) Süperr fotoğraflar ya çok tatlı tüm bebişler.. paylaşan arkadaşlara burdan teşekkür etmek lazım..

04/18/2011 06:58:00

funda, ekin'in pijamasından derin'de de var :)) ne tesadüf. bir de, o anahtarlığın derin yazılısı da bizde :)) güle güle oynasın.

04/18/2011 06:59:00

Bizim de hediyemiz sevgili Pınar (Tunam10) ve Tuna'cıktan gelmiş! Ben cuma ofise gitmediğim için yeni alabildim. Ucundan baktım da, Yağmur çok beğenecek bence :) Akşam fotoğraf çekip yükleyeceğim inşallah. Çok teşekkür ederiz Pınar ve Tuna!

Bizim hediyemiz de bugün yola çıkacak. Gecikme için özür diliyorum tatlı kuzu ve annesinden... Yarın güzel heberini alırız sanırım :)

04/18/2011 07:06:00

yeşilannem :)) öperiz tenteni, mutlu edebildiysek ne mutlu bize :)

04/18/2011 07:33:00

biz de heyecanla bekliyoruz:))

04/18/2011 07:41:00

Luce_anima ve kuzularina cok tesekkur ederiz. goruldugu gibi Ece cok sevdi, cok eglendi :)

04/18/2011 07:42:00

Ozgecim, canim arkadasim. Bu cekilis icin ne kadar cok ugrastigini cok iyi biliyorum. ellerine, emegine saglik

04/18/2011 08:04:00

http://www.izlesene.com/video/ege-23-nisan-hediyesini-aciyor/3311687

Önce bize bu tatlı heyecanı yaşattığı için Özgeye, sonra oğlumu mutlu eden hediyeleri için Doruk ve Neslihan'a çook çook teşekkür ederim...

04/18/2011 08:19:00

harikalar hepsi birbirinden tatlı . yüzlerindeki mutluluk ömre bedel.. özgecon ellerine sağlık böyle bir çekiliş yaptığın için..

04/18/2011 08:32:00

Bizim ne hediyemiz geldi ne de gönderdiğimiz hediyeyi alan bebişi görebildik şurda görseydim ne mutlu olurdum zaten amacımız çocukların mutluluğu değil mi?  Çok kızıyorum buraya foto koyulmamasına herkesin kendi tercihi ama ben konulmasından yanayım ne deyim...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
23 Nisan 1. Geleneksel Nurturia Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...