Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

Ynt: Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

04/18/2011 07:43:00

Hediyem,bugün teslim edilecekmiş,
dırınım da dırınım
Çokkkk tatlı bir anne ve kızı,
benim için özel de birisi
umarım beğenirler

04/18/2011 07:49:00

off benimde ne hediyem geldi ne resimler yayınlandı galiba beğenilmedi :(
açıkçası bende pişman oldum oyuncak almadığıma

04/18/2011 08:02:00

Niye bilmiyorum ama foto yükleyemiyorum. Elif'cim çooook teşekkür ederiz sana ve güzel kızına. Evrim ve patates kafa bütünleştiler haftasonu. Puzzle da vazgeçilmezimiz zaten. Sayende haftasonu yemek yedirmede hiç sıkıntı yaşamadım:))))

Özgeeee eline sağlık arkadaşım, ne güzel bir iş yaptın anlatamam. Bebelerimiz çoook mutlu oldu sayende. Eline emeğine sağlık canım.

04/18/2011 08:05:00

ege ye çok güldüm yahuuu.bant parmağına yapıştı hediye yi açarken:)9

04/18/2011 08:16:00

geldi hediyemiz.akşam kızımla açacağız tabi ki,çok merak ediyorum ama:)teşekkürler perihan:)

04/18/2011 08:16:00

bizim de hediyemiz gelmemis. ama dogrusu buna sevindim cunku h.sonu kapadokya'daydık. kargonun gelip de donmesine sinir oluyorum. ama buna ragmen, calisan biri olarak, dusunmeden ev adresimi vermisim. sonucta yine aksam kargoya gidip alınacak :))

04/18/2011 08:18:00

benim gönderdiğim hediyenin sahibini de kargoya kadar yoracağız:)adres yetersiz dediler.arayacaklarmış şubeden.bugün ulaşır sanırım

04/18/2011 08:52:00

Bizim hediyelerimizden biri cumartesi günü geldi. Gelir gelmez bir an dalgınlıkla Yağmur'a verdim açsın diye. Sonra foto makinasının şarjı bitmiş, eski makinayı çıkardım falan derken açtık, bir de baktık meğer hediye Irmak hanımaymış. :) Yağmur'dan fırsat bulabildiğim saniyelerde birkaç fotoğraf çektim.

Başak'cım öncelikle hazırladığın kart çok cici, harika bir hatıra olacak. :) Yaratıcı insanın hali bir başka oluyor. ;) Kitap da çok güzel, Irmak abisinden fırsat bulduğu anlarda güzel güzel oynar artık. :) Teşekkür ederiz. Seni ve Çınar kardeşimizi öpüyoruz. :)

Bizim hediyelerimizden biri cumartesi adrese gitmiş, kargo takipte alıcı adreste yok, not bırakıldı yazıyor. Bugün tekrar dağıtımda görünüyor. Umarım bugün ulaşır.

Diğerini de bugün yolladım, hem birşey içime sinmemişti hem de annecik 10 aylık olacak demiş ama bebiş 9 aylık olacak 10.aya girecekmiş, beden değişikliği yaptım, o yüzden de uzun sürdü. Umarım her iki bebiş de hediyelerini sever. :)

Şimdi Yağmur kendi hediyesini bekliyor. :) 

Sevgili Özge, bizi bu kadar sevindirdiğin için sana da kocaman TEŞEKKÜR EDERİZ. Epey uğraştın, ellerine kollarına sağlık. Sayende onca bebiş ve annesi mutlu oldu. :)

Sırada hangi çekiliş var? :)

04/18/2011 09:07:00

Ayçacım, beğenmenize çok ama çok sevindim. Güle güle oyansın kuzum:)

04/18/2011 09:13:00

yağmur hanıma gelen kitaptan ayrisde de var,şimdiden açılan kapakları yırttı bile malesef:( biz okurken oynatırken bir hanımefendi edasıyla dinliyor,arkamızı dönünce kitabın kapaklarını açıp çekiyor yırtıyor bilemedim iyi mi kötü mü:S

bu arada bizim kargo ulaşmış ama yolculuk vs. sebeplerle foto koyamadı galiba,hediyemiz gelmedi beklemekteyiz ..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
23 Nisan 1. Geleneksel Nurturia Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...