Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

Ynt: Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

04/18/2011 10:21:00

ülkü hanım hediyemizi çok beğendik biz ama şu an şehir dışındayım bildiğiniz gibi bu akşam döneceğiz puzzle ımızın parçaları kaybolmasın diye paketini açtırmadım henüz dışından sevdik oyuncağımızı :)) istanbula gidince ilk işimiz onunla oynarken fotoğrafını çekerek size göndermek

gecikme için kusura bakmayın tekrar çok teşekkürler :))

04/18/2011 10:30:00

biliyorum o nedenle yazdım yolculuk gibi sebepler diye:)daha özenli bir hediye seçip güzel bir kart hazırlamak isterdik ancak malum size anlattığım ve güncellememde paylaştığım çok acı bir nedenle yapamadık bir daha ki sefere inşallah,beğendiğinize erenciğimin de sevdiğine çok mutlu oldum :)

04/18/2011 10:58:00

Gülcan Kaplan'ı tanıyan var mı arkadaşlar?

04/18/2011 11:31:00

eveettt bizim de hediyemiz geldi..sevgili Fulya ( Sueren) kızıma çook cici bir elbise seçmişsin.çook beğendik..bu seneki yaş günümüzde senin aldığın elbiseyi giydiririm artık purki'me :)) sana ve Erenciğimize kocaman kucak dolusu sevgimizi gönderiyoruz..tekrar bu güzel hediye için teşekkürler :)
Özgecim senin de emeğine,yüreğine sağlık arkadaşım...

04/18/2011 11:36:00

Çok tatlı olmuş...Ne güzel gülmüş öyle...Güle güle kullansın

04/18/2011 11:40:00

Ayyy maşallah çok güzel olmuş.

04/18/2011 11:55:00

BİZİMM HEDİYEMİZZ GELDİ DAYANAMAYIP AÇTIM ECE GANİZ VE ANNESİ PINAR ÇOKKK TEŞEKKÜR EDERİM TAM KIZIMA GÖRE VE ALAYIM MI DEDİĞİM Bİ OYUNCAK SÜPERSİNİZZ BEN İŞYERİNDEYİM RESİMLER AKŞAMA ANCAKKKK

04/18/2011 11:57:00

az önce bizim hediyemiz de geldi:)))))sevgili cilekli_pasta ve oğlu kerem'den gelmiş cicilerimiz.çok güzel ciciler göndermiş kerem abisi hazar için.bir de oynadığı köpeğini yollamış.oyuncağı alınca hemen bir iki kez ses çıkardım ,oğlum çılgınlar gibi gülückler attı.çok teşekkür ederiz sevilay hanım.tanışıp görüşmek dileğiyle:)))

04/18/2011 11:57:00

çok güzel olmuş bu prenses:)

04/18/2011 12:01:00

Oyy, Purkiii! Ne güzel olmuş elbisen, çok yakışmış :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
23 Nisan 1. Geleneksel Nurturia Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...