Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

Ynt: Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

04/18/2011 12:05:00

bizim hediyemizde geldi eniseye çok teşekkür ederim.eylül kuzumun da yanaklarında öperim.bizim hediyemizde bugün bi aksilik çıkmaz ise teslim edilecek.bende dayanamadım  ve baktım berra bayılacak resimleri yarın koyarım burdan.özgecim sana da teşekkürler.bütün kuzuları öpüyorum.onları sevindirebilirsek ne mutlu bizlere.

04/18/2011 12:16:00

fatma canım güle güle kullanın..Enise benim kardeşim birlikte seçtik sayılır...İletirim Enise'ye ..Öpüyoruz Berra'yı..

04/18/2011 12:19:00

Benim hediyem de ulaştı ama fotolarını göremedim:((

04/18/2011 12:20:00

aaa ciddenmi cavidan çok memnun oldum.ben çok beğendim berrada çok sevecek eminim müzikli şeyleri çok seviyor.tekrar teşekkür ederim ellerinize sağlık kesenize bereket selamlarımı iletirsin kardeşini eyülüde lütfen öp benim için canım.

04/18/2011 12:34:00

Heyoo, hediyemiz geldi:))) fotoğraflar akşama:)) Fatosd çok naziksin, çok incesin:))..

04/18/2011 12:41:00

eliff sabahtan beri seni bekliyorum :) rica ederim umarım beğenirsiniz...çok mutlu olucam prensesde beğenirse:) araştırma yapmaya çalıştım fakat aynı oyuncaktan olma ihtimali büyük diye son anda vazgeçtim...fotolarınızı merakla bekliyorum:)

04/18/2011 13:19:00

Benim hediyem teslim alınmamış geri dönmüş :( sahibinede arıyorum ulaşamıyorum ne yapabilirim çok moralim bozulduuuu

04/18/2011 13:24:00

Şimdi mesaj gönderdi tekrar göndericem :(

04/18/2011 13:24:00

Buda beni bulur heralde kabul edilmeyen hediye traji komik :p

04/18/2011 13:31:00

Benim hediyemde ulaşmış şükür...Konuştuk çok mutlu oldum...Cıvıl cıvıl bir arkadaş kendileri...:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
23 Nisan 1. Geleneksel Nurturia Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...