Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

Ynt: Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

04/18/2011 17:30:00

bizim hediyemiz geldi fotolar yemekten sonra bekleyin bizi anacım :)

04/18/2011 18:10:00

04/18/2011 18:13:00

bunlar da bizim cicilerimiz:)kızım bunları sana çok uzaktan perihan teyze göndermiş dedim paketi açarken,bütün akşam anne periyan teecem mi periyan teecem mi diye sorup durdu:)hediyelerimizi çok sevdik,teşekkürler periyan teecee:))

04/18/2011 18:41:00

Özgecon tekrar yazmak istedim, ellerine ve yüreğine sağlık.

Tüm çocuklar ve hediyeli fotoları çok şahane :)) her birine ayrı ayrı bakıp gülümsedim. İyi günlerde kullanılsın, oynansın inşallah.

Bizim hediyelerimiz Selen ve Cem'den geldi :)) Çok başarılı bir lego kamyon ve mızıka göndermişler. Gündüz görmediğim ve çok tatlı da bir not vardı kargonun üzerinde. Selencim tekrar teşekkür ederim.  Arda kamyonuyla oynadı ama şimdilik mızıkayı bize çaldırdı :))

04/18/2011 19:05:00

paketimiz açılıyor...

acaba bu kocaman kutuda ne var?

hey anne birde not çıktı (Doruk Kaan'a göre o bir defter ):))

bakkkk

oyun başlasın

veeeeee baba oğul oyuna başlar :)
Çok çok teşekkür ederiz Eymen Ali ve annesi Zehra çok mutlu olduk. Hediyelerimizi çok sevdik. Beni düşünmüş olmanda büyük incelik tekrar teşekkür edeiyorum cnm öpüyorum kuzucuğu.

04/18/2011 19:16:00

Nur 3.fotoya bayıldım canım yaaaa Doruk Kaaan çook tatlısın:))

04/18/2011 19:17:00

Ardacım sende çok tatlısın canım yaaa bunlar kamyon kepçe hastası Burçak:)))

04/18/2011 19:18:00

sağol cnm. ben kaçar malum şuan civciv ve ineğimizi kaydırma zamanı :) çağrılıyorum :) kaykaya arabalarınıda koymuş onlarıda kaydırıyor bu arada:)

04/18/2011 19:21:00

Bir de yakalayabilseydim, mızıkayı kamyonun kasasında taşıyarak ittirmeye çalıştık :) Komikti :))

04/18/2011 19:23:00

Ulku, umarım bizim canavarlar da yırtmazlar. Yağmur o kadar çok şey kırdı ki bugüne kadar, offf offf, sürekli bir hasar. Bari bu kitap temiz kalsın. Gerçi henüz kitap vukuatı yok.

Başak'cım, kitabımız diğer oyuncaklarımız kadar çok değildi, gerçekten güzel bir seçim olmuş. Kocaman öpüyorum. :) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
23 Nisan 1. Geleneksel Nurturia Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...