Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

Ynt: Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

04/19/2011 08:55:00

Bizim de hediyemiz geldi Ankara'dan sevdamefe :)) akşama fotolarımızı çekeceğim , şimdiden çok teşekkür ederim/z

04/19/2011 08:56:00

bizimde hediyemiz geldi turkuaz(özlem) çok teşekkür ederiz fotoları akşam çeker yarın eklerim:)

04/19/2011 09:01:00

buraya yazmayı unutmusum :))

bızımde hedıyelerımız geldı ASNA'dan tekrar cok  cok tesekkur ederım

04/19/2011 09:19:00

Şenaycım bir kez daha teşekkür ederim, Defne çok çok beğendi elbisesini ;)

04/19/2011 09:20:00

Bizim hediyemiz daha önce de yazmıştım, Pınar (Tunam10) ve Tunaacık'tan geldi. Aslında Pınar'cığım Cuma günü elden getirmiş hediyeyi ama ben ofiste yoktum. Dün hediyeyi görünce ucundan açıp baktım ve gördüğümde Yağmur'un da bayılacağına emindim. Nitekim öyle de oldu :) Hediyemiz oyuncak süpürge bu arada :) Yağmur evdeki el süpürgesine zaten takmış olduğu için bu hediyeye bayıldı. Sesi zaten hoşuna gidiyor, sürekli "ııh-ııh" diye diye çalıştırmamızı istiyor :) Tekrar teşekkür ederiz Pınar ve Tuna :)

Gökhan'ın yardımıyla nihayet fotoğrafların bir kolajını ekliyorum :)

04/19/2011 11:47:00

Emine, hedayeeenin sağsalim ulaşmasına, senin beğenmene inan çook çook çook sevindim, nasıl kararsızdım bilenler biliyor :))) Umarım Beyza da beğenir, yine de işimizi garantiye almak istedik :), paketi ilk açtığında anlamışsındır zaten  :P Neyse kopya vermiycem, resimleri bekliycem :))) Sabırsız anne kişisiiiii, umarım paketi aynen kapatabilmişsindir hehe :))))

Buradan ajanlarıma da teşekkür etmeyi borç bilirim, tüm olasılık hesaplarımı sabırla dinlediler, yorum yaptılar, nihai seçime de, onay verdiler, beni yüreklendirdiler :))) Asna ve Özgürannem'e huzurlarınız da Loran'la birlikte tenn tuu diyoruz...

04/19/2011 12:15:00

Bizim hediyelerimizi gönderen güzel anne de sevgili "fatosd" :)
Fatoşcum, içten yazdığın notun ve bana da göndermiş olduğun kitap için ayrıca çok teşekkür ederim.
Gülce hediyeni çok beğendi, hadi giyelmi dediğimde "anne şimdi hava kış, bunlar yazlık, sıcak olunca giyerim" dedi :))) inadını kırmak mümkün olmadı malesef. İlk fırsatta giydirip de fotoğraflarını ekleyeceğim...

Tekrar ince düşüncen ve zevkli hediyen için çok teşekkür ederim Fatoş:)

04/19/2011 12:19:00

zelal'im, ajanim, you're welcome'im ;-p

04/19/2011 12:23:00

Asna'm, sabır taşım... Öperim...

04/19/2011 12:25:00

Bende yazmalıyım...

Benim hediyemde geldi sevgili Esraözlem'e teşekkürler...

Akşam fotolar çekileceeek yarında tekrar bu sayfa tekrar ziyaret edilecek....:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
23 Nisan 1. Geleneksel Nurturia Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...