Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

Ynt: Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

04/19/2011 14:29:00

04/19/2011 16:16:00

Aslıcım, Yağmurcuğun hoşuna gitmesine çok sevindim:))Güle güle oynasın. Öptüm yanaklarından güzel kuzunun.
Ben daha çoook gelirim ziyaretine. Komşuyuz nasıl olsa:))

04/19/2011 17:23:00

04/19/2011 17:30:00

HEDİYELERİMİZ

Varan 1.

Gecen carsamba Güliz kuzusuna hediyesini gg den alıp satıcıya verdiğim adrese postalamasını söyledim. GG mesajda tel. no gectiği için mesajı bloke edip satıcıya ulastırmayınca , satıcı sistemdeki adrese yani kargoyu bize yollamıs. Persembe günü kargo elimize gelince , paketi Elaya tutusturup actıracaktım ki ne göreyim . Kendi kargomuz kendimize dönmüş. Bu arada Ela hediye hediye diyip , acmak ister ,mızırdanır. Sonucta anne atik tetik bir sekilde dolabından hiç görmediği bir tshirtü uyduruk bir paketin içine koyup al sana hediye diyip , krizi savuşturur :) Bu arada kuzunun hediyesi tekrar paketlenir , Elayla bir kart hazırlanır ve kargoya verilir. Ctesi yerine ulaşır …

Varan 2 .

Nurtoş kızlarından bekle bekle telkinleri ve smileylerden edindiğim , ortak tanıdık fikrinden sonra kafadan kişiler gözden geçirilir. Bu arada kimkime ne almıs sayfasından takipte edilir , 1-2 alternatif elenir. Oklar Gamzeyi gösterse de bu sabah ki bir güncellemesinde , “ hediyeyi gönderecegim kişiye henüz davet yollamadım” deyince oda elenir taaki bu aksama kadar . 4 te eşimin işyerine kargo gelmiştir , lakin koca işyerinde  aşırı meşgul oldugundan isim-soyad dışında tüyo alınamaz ve telefon alelacele yüzüme kapatılır . İsim Gamzedir ama yinede emin olunamamaktadır . Benim listemde bir Gamze var oda ekli , eeee ??????

Neyse , nurtoştaki birkac güncelleme sonrası sabıkalı bulunur :) Benim heyecanım biraz olsun diner , iş çıkışını bekleyip hediyeleri Elaya ulaştırmaya kalmıştır . Bu arada mesai biter , baba aranır . “Aşkım ben daha sunumu bitiremedim , sen biraz daha bekle , işim bitince ben seni alırım denir” . Süreç uzarrrr, uzarrrrr……….

Varan 3

Saat 6 ya dogru kociş telefon eder , ucarak eve gidilir. Ela kapıyı acar , elimdeki hediyeyi çekiştirmeye başlar . Sonrası ise işte buyrun resimlerde..

Gamzecim , Egeciğim hersey için çok çok teşekkür ederiz. Kocaman bir paket , içinde 3-4 cocuga yetecek kadar hediye , nasıl mahcup olduk. En cok istediğimiz kitaplar , günlerdir arayıp bulamadıgım stampler , benim favorim ve sana ısmarlamayı düşündüğüm el emegi göz nurun önlük seti , cıkartmalar , boya setleri ( unuttugum bir sey var mı ? ) .Egeciğimin resimleri ve notu Elanın odasının duvarına asıldı .  

Kendimizi bu cekilişin en şanslısı sayıyoruz , hersey için cok tesekkür ediyoruz ...

04/19/2011 17:35:00

vee hediyemiz geldi.. Emine hanıma çoook teşekkür ederiz.. Dünya'm bayıldı resmen :))

04/19/2011 17:42:00

Bizim hediyemiz de Özge'den öğrendiğimize göre Oyabes diye bir arkadaştan geldi..Teşekkürler..

04/19/2011 17:47:00

bizim de hediyemiz
geldi çok teşekkürler ayşincim çooook öpüyoruz eylülle seni

04/19/2011 17:49:00

Nildem çok sevindim beğenmenize:)Güle güle oynasın kuzu.

04/19/2011 18:00:00

Hayat'cım , çok sevindim Ela'nın ve senin beğenmenize:)

İnanılmaz mutlu oldum. Çok ama çok yakışmış:)

Fotoğraflar harika:)

Güle güle oynasın, okusun.

Kitaplar konusunda Hülya'cım sağolsun yardımcı oldu.

Çok öpüyorum Ela'yı ve seni:)

Nice güzel, keyifli ve coşkuyla kutlayacakları 23 Nisan'ları olsun tüm çocuklarımızın.

04/19/2011 18:26:00

İşte bizimkiler...

Kader ve Deniz Eymen... çookkk teşekkür ederiz. hepsine ayrı ayrı hasta olduk...
Mektuba bayıldık...

Çok sevindirdiniz bizi...

sevgiler.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
23 Nisan 1. Geleneksel Nurturia Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...