Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

Ynt: Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

04/19/2011 20:58:00

işte bizim hediyemiz de geldi :))

Sevgili Aslı ve Yağmur'dan ( asli_yagmur)

Aslı çok beğendim hatta Eylül Naz'a almayı düşündüklerimden :)

Yağmur'un notu da çok güzeldi kızım da dedi ki "Yağmur hemen gelsin onu parka götürürüm" :)

Beni çok duygulandırdınız,veee çook mutlu ettiniz:)

04/20/2011 06:46:00

Hediyelerimiz için sevdamefem arkadaşım ve yavrusuna çok çok teşekkür ederiz. Kızım tabiki çok sevdi ... Yüreğinize sağlık :)) öpücüklerimiz size ve bu organizasyon için emegi gecen  OZGE canıma gönderilmiştir. 

04/20/2011 06:52:00

ayyy yerim ben seni :=))

04/20/2011 06:58:00

hepsi çok güzel çokkkkk

04/20/2011 06:59:00

Çiğdem (Crocus), çok sevindim Eylül Naz'ın hediyelerini beğenmesine :)

İlgi alanında yazan yerine biraz ortak arkadaşlardan kopya çektim ben, itiraf ediyorum :))

İnşallah bir gün geliriz Yağmur'la İzmir'e de Eylül Naz da Yağmur'u parka götürür :)))

04/20/2011 07:28:00

evetttttttttttttt.....bizim hediyemizde geldi:)Ayşegül_Yağmur_Irmak dan..çok teşekkür ederiz...çok beğendik..fakat birtürlü üzerinde deneyip foto çekemedim çok huysuzdu akşam herşeye ağlıyordu..yükleyebilirsem henüz beceremedim çekebildiklerimi yüklicem..ayrıca hazırladığınız kart ve o el yazısı şahaneydi:)tekrar tekrar tşk ediyoruzzzz...

04/20/2011 07:40:00

Günaydın,
Bizim hediyemiz de dün geldi ama biz evde yokken gelmiş ve şubeye teslim edilmiş, şube kapanmadan yetişemediğim için bu sabah gidip aldım. NİL ve BERKO (nilberk), yaaaa bu kadar mı ince ruhlu olur bir kadın ve oğlu, beni de unutmamış, Efe'ye de iki paket var, akşam gelince sevincinden çıldıracak:)) Resimler yarın burada yayında olacak.

Bu sabah Efe çok mutsuz gitti okula, akşam Nil Teyzesiyle Berk'in hediyelerini görünce doping olacak kuzuma.Çok teşekkür ediyoruz.

04/20/2011 07:42:00

Ayrıca hediyemiz de dün yerine ulaşmış ,seda_melis haber verdi , ulaşamayacak diye endişelenmiştim içim rahatladı:)))

04/20/2011 07:50:00

offf bende hala güzel haber yok ne geldi ne gitti :(

04/20/2011 08:04:00

Ütüler artık İrem'den:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
23 Nisan 1. Geleneksel Nurturia Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...