Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

Ynt: Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

04/20/2011 08:13:00

Denizcim;
 Elanın hediyemizi beğenmesine sevindik, enson  hediye arayış güncellememde tesadüfen bana yaptığın yorum ve elanın bu ara göz dr.kontrolleri hediye seçmemi kolaylaştırdı...
oğlum bu ipe dizilen harfler sayesinde noktalılar dışında 26 harfi biliyor, umarım sizinde ilginizi çeker..bebeğinide eymen koydu paketin içine, aynısından bizdede var.

beğenmenize sevindik, çocuklarımızla birlikte nice bayramlar, nice 23 nisanlar görelim hep birlikte...öpüyoruz ikinizide...umarım biryerlerde tanışır, kaynaşırız.

04/20/2011 10:13:00

04/20/2011 10:16:00

Sevgili Asna ve Kazandibimize çok teşekkür ederiz... gercekten Beren çıldırdı çok beğendi özellikle köpük şeysi ve abur cuburlara...

Abur cuburlar ıcın ayrıca tesekkur edıyoruz Neva ve Ela'ya da kısmet oldu nasıl yedıler nasıl yedıler bır gorsen vıdeo ya cektım onuda eklıyecegım...

seni ve kızlarını cok cok opuyoruz

kesenıze bereket...

04/20/2011 10:28:00

hediyelerimiz Ritalar- Bilge ve Eylül serinden çok teşekkür ederiz, resimlerden görüldüğü üzere, çalışmamasına bizde şaşırdık...tüm gün elinde gezdirdi...

(Bilgecim bize çalışan 2. bir hediye gönderdiğini belirtti.)

eylül serini ve seni öpüyoruz.

2.gelen tren yolu oyuncağımızı çok beğendik fakat, fotoğraf makinamızın azizliğine uğradık, çekemedik, teşekkürler bilge ve eylül.

04/20/2011 10:35:00

04/20/2011 10:41:00

bizde sizi yiycezzz başak, eskişehirde, hele bi gelin...

04/20/2011 10:42:00

Bizim hediyemiz esraözlem ve Ada'dan geldi....

Nasıl mutlu olduk anlatamam....Çok özenle hemde sevgili Ada'nın elleriyle hazırlanmış çok güzel bir pakette geldi..İçinde yine çok özenle hazırlanmış kartımız...

Kitap konusunda çok düşkünlüğümüz olmasada Dev adam oldukça dikkatimizi çekti ama o bebek ortaya çıktığında bizim böcek çok sevindi...

Bütün akşam bebeğini giydirdi, yedirdi, hatta altını değiştirdi...

Akaşam yatağımızda yanımızdaydı...Uyuyunca yavaaaşça aldım fakat sabah baktığımda yine yanında yatıyordu..Belli ki babasından gece uyandığında istemiş:))..(gece babaya teslim bu ara:))

Tekrar tekrar söylüyorum bir çocuk daha mutlu ettiniz...Sağolun...

Esra sana çok teşekkür ediyorum tekrar Adayı bolca öpüyorum...

Hediyeler, sürprizler güzeldir.....Çocukları sevindirmenin ise tarifi yok....

Emeği geçen herkese tekrar teşekkürler....

04/20/2011 10:42:00

Bizim eve de kargo ulaşmış,yarın foto yükleyeceğim:)

04/20/2011 10:58:00

41 sayfa mutluluk resimlerine baktım. Çok tatlısınız hepiniz:)))

04/20/2011 11:07:00

NASIL EKLEYECEĞİM RESİMLERİ YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
23 Nisan 1. Geleneksel Nurturia Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...