Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

Ynt: Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

04/20/2011 17:04:00

04/20/2011 17:08:00

Pınarcım (Peyibal) hediyelerimiz çoook güzel, çok sevdik:))
Kitap seçimin o kadar uygun ki Melis'e, pencereleri açıp kapamak,altından ne çıkacak diye merakla bakmak...tam Melis'e göre:) Hayvanları çok sevdiği için kartlar da çok güzel bir seçim. Amaaaa....En güzeli kurabiyelerdi, ellerine sağlık, Melis de bayılarak yedi zaten görüldüğü gibi:))
Tekrar bu güzel seçimlerin için çok teşekkürler.
Melis ve ben yakışıklı Efe'yi ve seni koooocaman öpüyoruz:)
Sevgilerimizle....

04/20/2011 17:25:00

Ayrıca kurabiye tarifini de istiyorum Pınar, muhteşem bir tadı var:)
Buguloga yazar mısın?

04/20/2011 18:05:00

Bizim de hediyemiz cumartesi geldi ama hastalıktan bi türlü fotoğraf ekleyememiştim:( Emine (EmineKartal) çoook teşekkürler, kızım elinden düşürmüyor hediyesini:))
Özgecon, emeğine sağlık... sayenizde bu heyecana biz de dahil olduk:))

04/20/2011 18:18:00

bizim hediyemiz de geldi merve'den :) çok teşekkür ederiz, çok beğendik. duha oyuncağının dolgu aletiyle orayı burayı dolguluyor, oyuyor :P diş yapmasını ve çekmesini de öğrenince tam teşekküllü oynamış olacak :) babası gelince daha içeri girmeden koştura koştura odasına sürükledi :) "babaaa bak hediye geydi, oyun hamuyu çıktı." diye heyecanlandı çok :) fotoları yarına yüklerim inş.

04/20/2011 19:03:00

04/20/2011 19:06:00

Günce, Eliz ve Nile çok teşekkür ederiz :))) Bu akşam geç geldim. Hemen paketi açtık, kitabı 2 tur pkuduk bile :))) Baloncuk makinesini bu aksam deneyemedik ama Kayranın görünce yorumu : Vay canına :)))

04/20/2011 19:15:00

04/20/2011 19:32:00

bu üçlüye bayılıyorum, nekadarda meraklı şekerler, yerim sizi..güle güle oynasınlar.

04/20/2011 19:33:00

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
23 Nisan 1. Geleneksel Nurturia Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...