Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

Ynt: Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

04/20/2011 21:05:00

ne hoş bir hediye..geleceğin bataristi:)

04/20/2011 21:09:00

ya bıtek bızım hedıyemız gıtmedı yerıne sanırım.sevgılı aysın cok uzuluyorum ınan.ama ptt yle gonderdık dıye boyle oldu sanırım.en gec salı gunu ellerınde olur demısler ama..:(

04/20/2011 21:26:00

nekadar mutlu, ne kadar gülücüklü, çoluklu, çocuklu bir gece oldu bu...hepsi ayrı bir güzel...

04/20/2011 21:27:00

Gulsum; Alpi yarin fotograflari gorunce cok sevinecek. Biz de RifBaba' yla Gunes' in gulumseyen yuzunu gorduk ya:)) Operiz.

04/20/2011 21:40:00

ulku_ayris resimi ancak yükleyebiliyorum tekrar teşekkürler hediyemiz için sevgiler :))

04/20/2011 22:25:00

Batu sevdiyse çoooook mutlu oldum.

Bi dört köşede ben:)
Güle güle kullnasın kuzu ki sende bol bol izle:P

04/20/2011 23:30:00

Gulcin & Eylul kuzusu, Alpi cok mutlu oldu. 3 gundur elinden dusurmuyor. Fotograflari bloga ekledim. Ozgecon' a da boyle bir organizasyon icin tesekkur ediyorum.

04/21/2011 05:24:00

Hüya nasıl mutlu oldum anlatamam. Öyku'nün bebekleri sevdiğini okuyunca aklıma ilk gelen hediye oldu. Ada'nın da var aynısından hala çok severek oynuyor. Kız annesi olmanın avantajı :)

Hediye paketini ve kartı yaparken ise çok eğlendik :) Özgem bir kez daha teşekkürler emeklerin için. Sizi seviyoruz!

04/21/2011 05:33:00

Bizim hediyelerimiz de geldi sevgili Öznur ve tatlı oğlu Kutluay'dan.. Bayıldım ben, ama ifade verdirmek için ofisten çıkıp bir daha geri dönemediğimden Defne henüz görmedi hediyelerini, bu akşam görecek inşallah, fotoğrafları eklerim en yakın zamanda.. Çok teşekkürler Öznur ve Kutluay, çok çok, pek çok öperiz sizi.

04/21/2011 06:30:00

Beğenmenize sevindim Seda'cım, güzel günlerde , uzun süre kullanacağı şeyler seçmek istedim.Kitap da kartlar da bizim favorimiz, Melis'in de severek oynayacağını tahmin etmiştim.
Kurabiyelerse, 23 Nisan haftasına uygun olarak Efe'nin deyimiyle '' cocutlu kuyabiye '' çocuklu kurabiyeler bizim favorimizdi, Melis de tatsın istedim, afiyet olsun , yarasın kuzuya.Öpüyoruz.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
23 Nisan 1. Geleneksel Nurturia Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...