Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

Ynt: Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

04/21/2011 06:45:00

ben fotoları ekleyemedim henüz özge kızma:) 2 gündür foto makinası arıyoruz evde bulamıyoruz:(

04/21/2011 06:49:00

Hediyelerimiz nilberk'ten geldi ; Nil ve oğluşu Berk:)) Çok sevindik size çıktığımıza, Efe de çok mutlu oldu, resimlerden de belli oluyordur yani nokta atışı yapmışsın Nil.

Beni de unutmamış arkadaşım, çok güzel bir takı askılığı ve nazar boncuklu bir bileklik göndermiş , zevkli kadın:)) 23 NİSAN KUTLU OLSUN, Berkoyu da seni de çok öpüyoruz, bir dahaki sefere kutudan Berk çıksııııın, noolur.Akşam beynimizi yedi Efe, '' Beyk neyde ???'' diye diye bir hal oldu.

04/21/2011 06:52:00

hepsi çok güzell hepsiiiii

04/21/2011 07:06:00

Canım benim yiğit çok sevinmiş,

Dolayısıyla bizde çok sevindik.

Güneş hanımın ilk hediyeside bizden olsun istedim :)

Hep böyle gülsün güzel yavrularımız....

04/21/2011 07:29:00

Eylem, güle güle kullanın.

04/21/2011 07:58:00

Bizim hediyelerimiz de geldi, EsraEA'ya teşekkürler. Simay hediyelerine bayıldı. Kart için ayrıca teşekkürler. Kayra'yı, Hilal'i ve Aysara'yı kocamaaan öpüyoruz.

Ayrıca Özge'ye de kocamaaan teşekkür ediyoruz.

04/21/2011 09:29:00

Oy canım benim :) Çok tatlı maşallah. O ne güzel gülüş öyle. Nasıl da dikkatli incelemiş kartı :)
Boncuklu da bakındım bakındım, hem en güzel hem en sağlıklı, en kullanışlı Ikeanınki geldi :)
Serap sesini de duyguğuma çoooooook sevindim :))) Ne kadar incesin arkadaşım...

04/21/2011 10:15:00

Esra'cım bende seninle tanıştığıma çok sevindim. Ne kadar neşeli bir sesin var. Kuzularına da bayıldım. 3 çocuk hiç kolay değil Allah kolaylık versin.  Hediyelerini gerçekten çok beğendik, genelde bu tarz oyuncakları tercih ediyoruz tam isabet:)

04/21/2011 13:25:00

bizim de hediyemiz geldi..ama kimden geldiği yırtılmış, i,çindeki notta da yazmıyor nicki..çok teşekkür ederiz..umarım bizi görür..

04/21/2011 13:37:00

evren almış benim minnoşa hediyesiniiiiiiiiiiiiii :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
23 Nisan 1. Geleneksel Nurturia Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...