Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

Ynt: Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

04/21/2011 13:42:00

Sevgili Deniz ve Defne kuzusu:)Hediyeleriniz için çok çoook teşekkürederiz.Ben amigurumi ayıcığa bayıldım,bayıldım,bu hediyeyi kendine adlediyorum:)))Ellerine sağlık,diğer oyuncağa gelirsek oğlum için piçilmiş kaftan diyebilirim,taaammm isabet,12 den vurdun,oğlumu kalbini fethettin,ben hiç böyle oyuncak görmedim süper !!!Videoda çektim bakalım yükleyebilecekmiyim!!!

04/21/2011 13:58:00

İşte buda kutup ayımız ne kadar güzel dimi???Ben bayılsım tekrar ellerine sağlık

04/21/2011 14:00:00

Simay,ne tatlı bir kuzusun sen:)

04/21/2011 14:16:00

Sevgili Günes, hediyelerimiz cok güzeldi. Doruk bu aralar stickerlara takmis durumda, araba meraki malum :) ilk basta koca sesinden korksada borozanli bayraga bayildik :) notunuz ayri güzeldi. Cok tesekkür ederiz :)

04/21/2011 14:44:00

04/21/2011 14:45:00

04/21/2011 14:45:00

bizim hediyeler de merve'den geldi :) çekiliş dışı yaptık ama ekleyim istedim :)) teşekkürler çok... zişan'ı ve seni öpüyoruz :)

04/21/2011 14:46:00

aa bu dişçi setindne oğluma almak istiyorum :)) nasıl banada bilgi ver lütfen elvan :))

04/21/2011 14:48:00

Bende sizi çok öpüyorummmm gerçekten beğenmenize çok sevindim.Duha ya da kocaman maşallah diyorummmm;)

04/21/2011 14:52:00

kızım çok eğleniyor emrege :) çok sevdi. yalnız yaşı biraz daha küçük olduğundan diş yapıp takma, diş teli takma olayını kavrayamadı :P kalıplara koyuyor dişi yapıyor sonra elinde yuvarlayıp top yapıyor :)) dolgu aletini sevdi en çok, hamura, oraya buraya dolgu yapıyor. biraz daha büyüyünce daha da bilinçli oynayacaktır. eğlenceli bir set tavsiye ederim ;)

merve ;) teşekkürler...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
23 Nisan 1. Geleneksel Nurturia Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...