Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

Ynt: Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

04/22/2011 13:03:00

ilal ve Eylül Peri'ye çok teşekkür ediyoruz. Naz oyuncağını çok beğendi ve keyifle oynuyor. (Bu arada, üzerinde gördüğünüz kolye de bana gelen hediye, ama kendisi takmakta ısrar edince kıramadım) Paketimizin içinden çıkan çıkartmalar, çoktaaaan Naz'ın defterlerini süslemeye başladı bile...

04/22/2011 13:27:00

Bende sevindim...keyifle oynamasına..eylül oyuncakçıda bunun başından hiç ayrılmayınca tercihimi bundan yana kullandım bende...Kocaman öpüyoruz nazı....

04/22/2011 13:32:00

çok güzelmiş Naz kuzum güle güle oynasın

04/22/2011 13:41:00

Güle güle oynasın Denizcik, sevindim beğenmesine:))

Tabak-çanak setinden kılpayı kurtulan Deniz'di. Neyse ki dinozor sevdası, baskın çıktı:))

04/22/2011 13:42:00

Elif (blogcuanne), Derin 1 yıl sonra daha güzel oynar sanırım, şu ayına uygun kitapları boldur diye, bunlara ben de bayılınca hemen bunlardan almalıyım dedim. Güle güle okusun, oynasın. :)

04/22/2011 13:49:00

Ay masallah ,çok yakısmıs , sevindim :) Güle güle giysin

04/22/2011 14:13:00

hediyemiz geldi:)öncelikle özgecona teşekkürler,:)hediyeyi gönderen meçhul kişi gerçek adını, nerede çalıştığını biliyorum ama bu bana yetmez nick versen olmaz mı ???oğluşunu da seni de öpüyoruz,fotolar akşama gelir :)

04/22/2011 14:15:00

ulku_ayris bizde eklemiştik resmimizi gördünmü?? sevgiler

04/22/2011 14:19:00

hayır:((görmedik hemen bakıyoruz,çok öpüyorum ereni de sizi de

04/22/2011 17:46:00

Ayşegül, dediğin doğru, 1 buçuk yaştan itibaren Deniz çok oynamıştı bunlarla. Ancak Derin tam bir açma-kapama hastası olduğundan şimdiden keyif alıyor :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
23 Nisan 1. Geleneksel Nurturia Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...