Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

Ynt: Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

04/29/2011 07:58:00

o şşanslı sizdiniz demek bizlerr ba-yıl-dık o elbıseye dıyeyım yanı!!! güle güle giyinsin kuzu :D

04/29/2011 08:01:00

04/29/2011 08:02:00

04/29/2011 08:04:00

04/29/2011 08:05:00

bizim hediyemizde dün geldi ama ben makinayı evde unuttuğum için fotolar ancak yarına ama selbine çok ama çok teşekkür ederiz:)) kediye özellikle bayıldııkkkk :)tekrar teşekkürler ayrıca özgeyede emekleri için çok çok teşekkür ederiz:))

04/29/2011 08:07:00

04/29/2011 08:08:00

Bizim hediyemiz de çarşamba geldi. Cep telefonuyla çekebildim, çok iyi değil fotolar. Aysun Sevinç çok teşekkür ederiz. Derin böyle sesli, müzikli şeylere bayılır :)

04/29/2011 08:20:00

Evvet son noktayı ben burada koyuyorum. Hediyem taa Amerika'dan Yelish'in oğluşu İlyas'dan geliyor çoook uzaklardan geldiği için en son foto da benden geliyor sanırım. Beklediğimize değidi doğrusu süper bir elbisesi oldu kızımın. Begüm çok çok beğendi öncelikle sana bir süprizim var dedim ne demek olduğunu bilmediği halde sabırsızlandı azcık heyecanlandırdım evde hediyen var İlyas'dan kızım dedim hıııı İlyas'daan sevinç çığlıkları atarak eve gitmekte sabırsızlandı herkese "annemin süprizi var" diyerek koşturdu evde açtı çok sevindi elbiseeee diye bağırdı ama huysuz kızım benimde tahmin ettiğim gibi giymedi saç bandını takmıştı onu da çekmiştim ama nedense makina mı atmadı bilemedim küçük bir prob. yaşanmış daha sonra atacağım elbisenin fotolarıda vardı onlar sonra gelecek.Çok beğendik hatta İlyas'ın bize hazırladığı sayfayı çok beğendik minik hayvan figürleri baskısı ve boyama yapmış onuda çekmiştim atacağım daha sonra Yeliz'cim siz Süper bir ikilisiniz öperim canım oğluşunu da bize bu mutluluğu yaşattığınız için teşekkür ederiz.

05/02/2011 06:00:00

05/02/2011 06:02:00

biraz geç oldu ama foto mak.bir problemden dolayı geciktik...seda temelli gün e ve kuzusuna hediyesi için teşekür ederiz.notunuda çok sevdik...yiğit hergün zevkle oynuyor gerçekten çok çok beğendiğimiz bir hediye oldu..teşekürler tekrar....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
23 Nisan 1. Geleneksel Nurturia Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...