Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

Ynt: Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

04/14/2011 11:55:00

bizde bugün gönderdik.. inşallah beğenilir, güzel günlerde kullanılır.. çalıştığım için 1 günüm boş haftaya da hiç izin yok sınavlar var.... seçtik birşeyler bakalım..Mutlu olsun inşallah yavru..

04/14/2011 12:00:00

Bizim hediyemiz dün geldi. Oğluş tüm gün babasi kargosunu getirsin diye bekledi. Akşam paketle birlikte kuzuyu fotoğrafladim ama bide açtikki hediye olarak bana güzel bi kitap çikti. Kuzu kitabi kendinin sanip çekiştirdi durdu )) vermedim tabi. Sanirim bizim hediyede bir yanliş anlaşilma oldu ama olsun ben bugün Doruk Kaan a yeni bir hediye aldim kitabi da kendim zevkle okuyacağim teşekkür ederiz.

Bu arada fotolari ve kuzularin sevincini paylaşmaktan yanayim ancak bizimki konsepte aykiri olduğundan bu seferlik mazur görün

Bizim hediyemizde bugün yola çikiyor inşallah beğenilir.

04/14/2011 12:07:00

Çınar güle güle kullansın polis alabaçını :) çok tatlı maşallah

04/14/2011 12:53:00

Bizim hediyemiz de yerine ulaşmış iyi günlerde, mutlulukla, sağlıkla oynasın kuzucuğum.Umarım annesi resmini çekip buraya koyar ben de görüp sevinmek isterim.Bu beni ayrı heyecanlandırır tabi böyle fazla bir şey hissedemedim doğrusu bu nedenle sevinçlerin paylaşılmasından yanayım arkadaşlar. 

04/14/2011 13:24:00

Bizimde hediyemiz geldi..çok mutlu olduk. Hediyemizi gönderen Sevgili Ezgi arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum. Kerem hediyesini açınca resimlerini çekip koyacagım..emeği geçen Sevgili arkadaşımız Özgecona da çok teşekkürler.:))

04/14/2011 14:00:00

04/14/2011 14:01:00

04/14/2011 14:02:00

tekrar çok tşk ederim Nildem...Eren şimdi trenlerini boyayıp çuf çuflayacak...

04/14/2011 14:03:00

Güle güle kullansın Eren

04/14/2011 14:05:00

Almak istediğim birşeydi hatta geçenlerde sormuştum güncellemelerde..Temiz kalpliymişim:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
23 Nisan 1. Geleneksel Nurturia Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...