Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

Ynt: Haydi Gelen Cicileri Paylaşalım Mutlu Olalım

04/14/2011 14:17:00

Waavvv harika :))

04/14/2011 15:07:00

ben de gönderi tarihi bugün diye bugün gönderdim. sanırım hediyem yarın yerine ulaşır.

tüh, keşke daha önce yollasaymışım. :)) 

04/14/2011 15:11:00

bende aynen daha önce almıştım ama bugün gönderdim keşke gönderseymişim :)

04/14/2011 16:55:00

Eren güle güle kullansın hediyesini ne güzel poz vermiş maşallah

04/14/2011 16:57:00

Çınar ve Eren güle güle kullansın hediyelerini. Hediyeleri de çok güzel. İkisi de çok mutlu olmuşlar:))

04/14/2011 17:48:00

hediyem Eren beye ulaştı o mutlu fotolarını da görünce çook mutlu oldum.. şimdi minik kızımda geyet sabırsız bir şekilde kendi hediyesini bekliyor..heyecanlıyız :))

04/14/2011 18:22:00

nupe tşk ederim canım.

04/14/2011 18:23:00

gamze tşkler...Nildem gerçekten çok beğendik...Akşam maaile boyadık trenleri:))

04/14/2011 18:25:00

Bize Zeynep ve Oykuden hediyemiz geldi. Çok çok teşekkür ederiz. Resim çekmeyi ve aktarmayı beceremiyorum:(((

Oğluma çok güzel bir havaalanı :))) 
Başta ben pot kırdım :)) Dün beraber oyuncak bakarken 23 Nisanı ve bir başka çocuğa oyuncak alacağımızı anlatmıştım. Bugün de hediye gelince, tekrar 23 Nisanı anlattım, size hediye geldi dedim. Sonra havaalanı çıkınca aabu Kayraya gelmiş dedim :) Biraz "yaaaa, hani bana" denip dudak büzüldü ama hemen toparladım :) Böyle de pot kırılır mı yani :) Sonra birlikte çok güzel oynadılar. Hatta Kayra hala oynuyor :)Kucağında oyuncağıyla yemek yedi :) Galiba onunla da uyuyacak :)
Tekrardan çok teşekkürler :))

04/14/2011 18:33:00

Cevap yazılan yerde yeşil bir kare var. Onu tıklarsanız foto ekle bölümü çıkıyor. Ordan dilediğiniz fotoyu eklersiniz..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
23 Nisan 1. Geleneksel Nurturia Çekilişi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...